Železničar
Pobeda
GFK Jasenica 1911
SLZ: Bane - Sloboda (Ča) 2:0

Fudbaleri Bana upisali si veoma bitnu pobedu nad fenjerašem Srpske lige "Zapad", ekipom Slobode iz Čačka rezultatom 2:0. Sve je rešeno na početku drugog poluvremena kada su domaći u rasponu od 53. do 57.minuta dva puta savladali golmana gostiju. U prvom poluvremenu imperativ pobede za oba tima, okovao je noge i čačanima i raščanima. Malo toga je viđeno, domaćin je imao više loptu u svojim nogama, ali nikako nisu uspevali da dođu do prilike. Najbolju šansu u tom delu imali su gosti u 35.minutu, kada je šut Zarića u poslednjem trenutku izblokiran. Drugi deo "beli" su započeli ofanzivom koja se brzo isplatila, posle akcije po desnoj strani na svega metar od gola loptu na glavi je imao Lopatić, u nameri da izboksuje, golman Obrenić je faulirao igrača Bana, a odlični sudija Spasić pokazauje na jedanaesterac. Siguran uzvođač bio je kapiten Đorđević. Samo četiri minuta kasnije viđen je drugi gol, posle najlepše akcije na utakmici. Danas najbolji pojedinac meča Stojan Bogojević, petom je kao na tacni ostavio loptu za mladog Zečevića, koji prizemnim udarcem sa nekih 15 metara šalje loptu u donji levi ugao gola Slobode. Mogli su raščani i ubedljivije da slave, dva puta su pogađali okvir gola, a dobre prilike nisu realizovali Bogojević i Lopatić. Na drugoj strani Sloboda je mogla do počasnog pogotka. Igrač utakmice: Stojan Bogojević (Bane).

BANE - SLOBODA  2:0 (0:0)

Gradski stadion. Gledalaca: 300. Sudija: Aleksandar Spasić (Topola). Strelci: Đorđević u 53. iz jedanesterca i Zečević u 57.minutu za Bana. Žuti kartoni: Bošković, Drašković, Ilić, B.Jovanović (Bane), Vukadinović, Obrenić, Veljović (Sloboda).

BANE: Glukčević, S.Jovanović, Ilić (Pavlović), Lopatić, Bošković, Drašković, N.Jovanović (Radović), Đorđević, Zečević (Vučićević), Bogojević, B.Jovanović.

SLOBODA: Obrenić, Vukadinović (Grbić), Antić, Anev, Nikolić, Radovanović (Ocokoljić), Kolaković, Zarić, Pantović, Veljović (Mirković), Grbović.