Ljukovo
Donji Petrovci
Železničar
Sremska liga: Prvi maj - Kupinovo 0:3

Lider na tabeli je postigao joÅ” jednu pobedi u igri koje se neće pamtiti dugo po kvalitetu. Prvi maj može žaliti na nekoliko neiskoriŔćenih prilika. Da je domaćin imao prednost od 2:0 nakon dvadesetak minuta ne bi bilo nikakvo iznenadjenje. Dekoncentrisanost odbrane Kupinova nije kaznio Spasojević najpre u 14. potom i u 18. minutu. Kako se približavao kraj prvog poluvremena, tako je ā€žpadaoā€œ domaćin. Nakon Å”uta Petkovića u 39. minutu, Ljubinković kratko odbija do Krstovića, kojem nije bilo teÅ”ko da loptu poÅ”alje u mrežu.

Kada je Krstović u 50, minutu povisio prednost gostiju i na najbolji način krunisao akciju, moglo se pretpostaviti koji će klub povećati svoj bodovni saldo. Spasojević, najraspoloženiji za igru u Prvom maju, u 71. minutu pogadja stativu gola Travice. To je bio jedini pokuÅ”aj domaćina u drugom poluvremenu da neÅ”to viÅ”e uradi. Konačno, u 77. minutu Petković postiže i treći gol Kupinova.

Domaćin sa vrlo mladom postavom, ostavio je sasvim solidan utisak (posebno u prvom poluvremenu). S druge strane, u igri Kupinova ima joÅ” dosta toga ā€žda se poradiā€œ. Novi trener Zoran Jankov očigledno ima materijala, ali mu treba malo viÅ”e vremena.

Ā  Ā Ruma - Strelci: 0:1 Krstović u 39, 0:2 Krstović u 50, 0:3 Petković u 77. minutu. IgraliÅ”te: Prvog maja. Gledalaca: 150. Sudija: Nikola Rilak (Indjija) 7.Žuti kartoni: Čupeljić (Prvi maj), Vujčić (Kupinovo).

Ā  Ā PRVI MAJ: Ljubinković 7, Jovanović (od 85. Petrović), Dostanić 6, Sremčević 7, Bjelobrk 6, Dokmanović 6,5, KardaÅ” 6,5, Mihajlović 6 (od 46. Jež), Spasojević 7,5, Vojčanin 6,5 (od 60. Čupeljić), JakÅ”ić.

Ā  Ā KUPINOVO: Travica 7, Nović 7, JuriÅ”ić 7,5, Vujčić 7, Ninić 6,5, Djuričić 6,5, (od 75. Matić), Dragojević 7, Petković 7, Krstović 8 (od 66. Petrović), Jerković 6,5, RadoÅ”ević 6,5 (od 46. Gavrilović).

Ā  Ā Igrač utakmice: MiloÅ” Krstović.

Kadeti - Prvi maj - Kupinovo 0:3 (0:2)

Ā  Ā  Strelci: 0:1 PlavÅ”ić u 8, 0:2 BoÅ”ković u 17, 0:3 Djuričić u 81. minutu. Gledalaca: 100. Sudija: Mirko Indjić (Stara Pazovca). Žuti karton: BoÅ”ković (Kupinovo).

Ā  Ā PRVI MAJ: Kalajžić (od 33. Stanković) , Popović (od 46. Batalo), Janjatović, Sviračević, Nikić, Kličković (od 46. Ćuk), Asanović, Gagić (od 46. Korać), Uzelac, Vukajlović, Živanović (od 68. Bojčić).

Ā  Ā KUPINOVO: Ivančok, Jovanović (od 75. Marjanović)., Slavnić, Vukić, Filipović, O. Djuričić (od 60. Naumov), Kurjački (od 60. Ž. Djurićić), Jeftić, BoÅ”ković, PlavÅ”ić, Gavrilović.

Ā  Ā Igrač utakmice: BoÅ”ković