Tvrdjava
Kraljevićevo
Hajduk
Hajduk ubedljiv sa Kikindom

Domaći Hajduk je lakše nego što se očekivalo, ubedljivo savladao vrlo dobru ekipu Kikinde. Pred oko 80-90 gledalaca u sali OŠ "Petefi Brigade" slavio golovima  Luke Kotlice u 5.minutu, Dejana Bogovačkog u 15. i 40. minutu i Jančevskog u 31.minutu. Viđena je prava prvenstvena utakmica sa puno trčanja i igre po celom terenu. Domaći Hajduk je bio smireniji, i precizniji, u prvom poluvremenu su iskoristili dve od tri 100% šanse a gosti su imali nekoliko propuštenih prilika. U drugom delu meča gosti iz Kikinde kreću na sve ili ništa, presing po celom terenu, ali bez uspeha. Kuljani preko Jančevskog povećavaju na 3:0. Poslednjih 5-6 minuta Slobodan Trtić uvodi i petog igrača umesto golmana Vujadinova ali opet bez uspeha. Ipak domaći kažnjavaju u 40 .minutu u jendoj kontri i opet Bogovački Dejan stavlja tačku na i svojim drugim pogotkom na utakmici. Trener domaćih Željko Marić može biti prezadovoljan kako igrom tako i rezultatom, mada se mora priznati da je i golman Hajduk u drugom poluvrmenu nekoliko puta sjajno odbranio svoju mrežu.