ŽSK
Rudar
Hajduk (V)
Novosadsko-sremska liga: Indeks - Kupinovo 1:1

Kupinovo je delilo 11 minuta od osvojenog ā€žpunog plenaā€œ. Gosti su, u suÅ”tini, prikazali sasvim zadovoljavajuću igru, u kojoj je i dalje (ne)efikasnost problem. Već u 2. minutu prilika za Kupinovo: Janković odlično upoÅ”ljava Matića, koji iz neposredne blizine Å”utira u golmana. Par minuta kasnije i mladi Majstorović propuÅ”ta priliku da neÅ”to viÅ”e uradi.Domaćin je ozbiljno pripretio u 30. minutu, kada je posle sjajnog centarÅ”uta Nedića, Klaić sa 2 metra udaljenosti Å”utirao pored gola. Nedić je bio u glavnoj ulozi u 32. minutu: Å”ut punom, ali nedovoljno precizno da ugrozi Travicu. Konačno, poslednju priliku u prvom poluvremenu imao je Dragojević, kada je oprobao svoj Å”ut sa 18 metara.

Indeks - Kupinovo

Ono Å”to nije uspeo Dragojević krajem prvih 45. minuta uspeo je u 57. minutu: izvanredan Å”ut sa oko 20 metara u donji levi ugao Kneževića za 0:1. Mlada ekipa domaćina nije klonula duhom i u 59. minutu Ribar je bio sam ispred Travice, ali do izjednačenja nije doÅ”lo. Povratnik u ekipu Kupinova, MiloÅ” Krstović, mogao je razreÅ”iti sve dileme u 63. minutu posle nesporazuma domaćih igrača Baraća i Kneževića: umesto mreže, pogađa stativu. Pripretio je i RadoÅ”ević u 70. minutu, kada je Å”utirao pored gola Indeksa. I kada se činilo da iskusnija ekipa Kupinova ā€žima bodove u džepuā€œ - izjednačenje! Na ubačenu loptu u 79. minutu najbolje je reagovao Klaić. Primljeni gol ā€žpresekaoā€œ je Kupinovo, koje nije imalo snage da do kraja utakmice neÅ”to viÅ”e uradi.

Novi Sad - Strelci: 0:1 Dragojević u 57, 1:1 Klaić u 79. minutu. Đačko igraliÅ”te: gledalaca 150. Sudija: Nikola Rilak (Inđija). Žuti karton: Božić (Indeks). Igrač utakmice: DuÅ”an Janković.

INDEKS: Knežević 6,5, Starovlah 6, Ilić 7, Turan 7 (od 71, Škrbić), Ponjević 7, Barać 7, Božić 7, Nedić 7, Klaić 7, Ribar 7 (od 72. Marinković), Stanković7 (od 60. Kojadinović).

KUPINOVO: Travica 7, Nović 7, Ninić 7, Nedeljković 7, Lukać 7, Mihajlović 7, Dragojević 7, Janković 7(od 68. Petković), S. Matić 7 (od 84. F. Matić), RadoÅ”ević 7, Majstorović 6,5 (od 46. Krstović 7).