Partizan
Mokra Gora
Slavija
Zona Morava: Na ravne casti kog Lozionice

Domaćinima je pripalo prvo a gostima iz Bresnice drugo poluvreme ove zanimljive utakmice. Metalac je prvi doÅ”ao u vođstvo posle polasta igre. Prekid na dvadesetak metara od gola Rudara izveo je Đokić a Erak je loptu glavom prosledio u mrežu Gačevića. U prvom minutu nastavka kapiten domaćina Milić je pro Kralpustio kolosalnu Å”ansu da možda i obezbedi svojoj ekipi tri boda. Bio je neprecizan, neÅ”to kasnije isključen je Kolaković a to su iskoristili gosti i golom Jovandarića poravnali rezultat Å”tio je na kraju bio i najrealniji ioshod meča.

Duel Jovicica i Krstica foto: Stole

Metalac (KV) - Rudar (Bresnica) 1:1

Kraljevo - Strelci. 1:0 Erak 33. 1:1 Jovandarić u 71. Stadion kod Ložionice. Gledalaca 50. Sudija: Boris Bakić (Kragujevac) 7. Žuti kartoni: Kolaković, Đokić, Jevtović (Metalac), Đukić, Muzikravić (Rudar). Crveni karton: Kolaković (Metalac) u 67.m.

Metalac: KoÅ”anin 6,5, Kolaković 5,5, Stevanović 6,5, Đokić 7, Jevtović 6,5, Gvozdenović 6, Krstić 6,5, Vukadinović 6 (Cvetković -), Erak 7 (Radulović -), Milić 6,6, Mijalović 6

Rudar (Br): Gačević 6,5, Paunivić 6,5, Vidojević 6, (Fajt 7), Švonja 7, Djokic 6,5, Muzikravić 6,5, J. Jovičić 7, Jelesijević 6, Jovandarić 7,5, N. Jovičić 6,5, Mijatović 6,5

Igrač utakmice: Milorad Jovandarić Rudar).

Fudbal Fudbal Zona Morava Metalac Rudar (Bresnica)