Rudar Alpos
Moravica
Bučje
BSK Bogovina ā€“ Kablovi 1:2

Zaječarski zonaš ekipa „Kablova“ izvojevala je pobedu na gostujućem terenu u Bogovini 1:2 , u 18. kolu Zone „Istok“. Kablovi u pobedničkoj seriji.

Fudbaleri „Kablova“ izvojevali su drugu uzastopnu pobedu, u prolećnom delu šampionata Zona „Istok“.   Puleni Slaviše Krstića bili su bolji od ekipe BSK Bogovina rezultatom 1:2 (0:1).

Strelac za goste iz Zaječara bio je: Jovanović u 12. i 70. minutu, a za domaće Anđelković deset minuta pred kraj utakmice ublažio je poraz svoga tima.

Glavni arbitar na utakmici Đorđe Atanasković iz Aleksinca korektno je vodio susret pokazavši četiri javne opomene domaćim i pet gostujućim fudbalerima.

Zaječarski zonaš ekipa „Kablova“ ovom pobedom zadržao je treće mesto na ligaškoj tabeli sa 36 osvojenih bodova. Narednog vikenda u Zaječaru dolazi ekipa Rudara iz podvisa u 19. kolu Zone „Istok“.

Ovog vikenda u Boru odložene su utakmice Rudar (Bor) : Bukovik (Ražanj) za četvrtak, u 16 sati i Brestovac 1946 : Svrljig za sredu 1. april u 16 sati. Utakmice će biti odigrane na stadionu Rudara “4. kilometer”.