Rubribreza
Kolubara
OFK Divci
Novi bodovi stigli iz Belanovice

Loše je Tešnjar igrao u Belanovici, ali je još lošija bila ekipa domaćeg Kačera pa tri boda zasluženo odlaze za Valjevo. Bila je ovo prva pobeda Tešnjara na gostovanjima ova sezone. Prvo veliko uzbudjenje desilo se u 12. minutu. Konfuzija u danas raštimovanoj odbrani rezultira penalom za domaće, ali lopta završava preko gola. Već u narednom napadu Tešnjar dolazi do vodjstva nakon autogola domaćih. Nespretno vraćena lopta stopera domaćih ka golmanu glavom završava u mreži. Do poluvremena po par prilika na obe strane. U 38. minutu sam pred golom Zdravković ne duplira prednost Tešnjara, a u nadoknadi vremena u prvom delu danas odlični golman Milanović sprečava izjednačenje.

Drugo poluvreme otvoreno je šansom za Kačer, ali već u 48. minutu novi gol za Tešnjar. Sjajnu asistenciju Mitrovića golom kruniše Marko Marković. Da se sve opet zakomplikuje postarala se odbrana Tešnjara već u narednom napadu jer domaći stižu do gola i ponovo unose neizvesnost u susret. Ulaskom u igru rekovalescenta Starčevića Tešnjarci su malo povezali redove i dobili na sigurnosti. Upravo na njim su domaći skrivili jedanaesterac, golman Kačera brani udarac Rafailovića koji je danas bio jedan od retkih raspoloženih u ekipi Tešnjara, ali nije imao sreće da sa penala reši utakmicu. Do kraja vredne su pomena jos šanse Zdravkovića i Vibora Marjanovića koji nisu pogodili iz vrlo izglednih situacija. Na kraju je ostalo Kačer - Tesnjar 1:2. On line prenos utakmice iz Belanovice mogli ste pratiti na zvaničnoj facebook stranici FK Tesnjar. Trudićemo se da i u buduće na ovaj način prenosimo utakmice Tešnjara sa gostovanja.

Tešnjar: Milanović, Aleksić (Marjanović V), Selaković, Mitrović, Tadić, Milosavljević Nebojša, Rafailović, Marković, Jakovljević Starčević), Zdravković, MIlosavljević Nenad (Marjanović M).