Kiker
Voždovac
Sloga (K) - Radnički (N) 2:0
13.09.2008 A. Daišević

Posle trijumfa u Čačku, u prošlom kolu, kadeti kraljevačke Sloga zabeležili su i prvi trijumf kao domaćini. U prvom poluvremenu gledali smo klasičnu uspavanku, bez i jedne prilike ili ozbiljnijeg ataka rivala. Nastavak je doneo bolju igru,a “beli” su poveli lepim golom Antonijevića posle odlične akcije i centaršuta Radovića. Od tog trenutka gosti su zagospodarili terenom i propustili četiri zicera. Pred golom sigurnog Jorgića nisu bili spretni Mladenović dva puta, Jovanoviski i Dimitrijević. Kada se takve šanse nisu iskoristile stigla je kazna. Prvo je nesportski gest Kneževića odlični sudija Matović sankcionisao crvenim kartonom u 63. minutu. U finišu utakimice filigranska akcija rezervista “belih” Milojevića i Anđelkovića koga je srušio štoper gostiju Dugalić. Siguran sa “bele tačke” bio je kapiten Sloge Kilibarda za konačnih 2:0 i veliko slavlje kadeta kraljevačkog tima.

Stadion: FK Karađorđe na Bunjačkom Brdu Gledalaca: 200 Sudija: Milenko Matović (Kragujevac) Strelci: Antonijević u 52. i Lubarda u 87. minutu (iz jedanaesterca) Žuti kartoni: S. Tasić i Dugalić (Radnički) Crveni karton: Knežević u 63.minutu (Radnički); Igrač utakmice: Simo Kilibarda (Sloga)

Sloga: Jorgić , Gobeljić , Kilibarda, Prijović, Milošević, Stevanović (Trišović -), Vulić , Antonijević, Nišavić (Anđelković), Gunjić (Obrenović -), Radović (Milojević)
Radnički: Jovanović, Vukadinović, S. Tasić, Marković, Dugalić (Đorđević -), Stupar, Jovanovski, Mladenović (Vukojičić), Dimitrijević, Knežević, N. Tasić (Stanković)

Fudbal Fudbal Kadetska liga Srbije Sloga (K) Radnički (N)