Sloboda
Graničar
Vitez
Opštinska liga Indjija-Stara Pazova: Borac (S) - Sloga (M) 2:2

Došao je red da konačno počne i Opštinska liga Indjija-Stara Pazova. U ligi se takmičiti 8 ekipa: Sloga (Maradik), Fruškogorac (Krčedin), Indjija 2, Krušedol, Polet (Novi Karlovci), Borac (Jarkovci), Dunav (Novi Slankamen) i povratnik posle jednosezonske pauze Borac iz Surduka. Sve pohvale za teren u Surduku na utakmici sa Maradičkom Slogom. Utakmica je počela veoma grubo od strane domaćina, pa je već u 6. minutu morao da napusti utakmicu Belanović ključan igrač u odbrani Sloge. Veoma brzo posle toga jedna sporna situacija posle kojeg su dobili penal domaćini, i postavlja se pitanje da li je bio u ofsajdu napadač Borca posle kojeg je fauliran od strane golmana Sloge, pa je glavni sudija svirao penal koji su iskoristili domaćini i poveli sa 1:0 u 9. minutu utakmice. Uglavnom su pretili domaćini i držali sve pod kontrolom na sredini terena, a imali su i Maradičani nekoliko polu-kontri, ali nisu imali snage za završnicu. Osećala se rupa u odbrani Sloge i Borac je to koristio, i sve pohvale za J. Lendvaja koji je preuzeo konrolu u odbrani Sloge i presekao nekoliko dobrih lopti fudbalera Borca prema svojim napadačima. Maradik je uglavnom vrebao da napadne iz nekog prekida, pa mu je to konačno uspelo u 31. minutu od strane iskusnog igrača Filipovića. Fenomenalan šut iz slobodnjaka sa oko 25 metara, a golman tu ništa nije mogao, pa su Maradičani izjednačili u toku utakmice u kojoj nisu bili bolji, pa im je to dalo podstrek da u nastavku bolje zaigraju.

Polako su se i tribine punile u drugom poluvremenu, pa se sve više zaoštravalo na terenu, a domaćini su imali dve, tri stopostotne šanse koje nisu iskoristili. Kao što je poznato u fudbalu da sledi kazna za promašaje, to se i dogodilo u Surduku. Odličan centaršut strelca prvog gola prema D. Višnjiću koji se dobro snašao izmedju dva igrača i samo glavom prebacio golmana Surduka, pa su Maradičani preokrenuli rezultat u 68. minutu utakmice i poveli sa 2:1. Domaći navijači su pravili pritisak na svoje izabranike, pa ih je to nateralo da sve više napadaju, i imali su još nekoliko dobri napada za izjednačenje, ali nikako nisu mogli da ubace loptu u gol gostujuće ekipe. Maradik je isto imao jednu stopostotnu šansu, ali jedan od najbržih fudbalera Sloge S. Radošević nije imao dobru završnicu, pa je ostao isti rezultat. Nepažnja u odbrani Sloge u 79. minutu i to je konačno iskoristio napadač Borca, koji se pošteno ispromašivao na utakmici, ali se sada iskupio za to sve, 2:2. Do kraja utakmice uglavnom su domaćini napadali, ali bez prilika, pa je rezultat ostao nerešen, a bodovi su podeljeni.