Borac (M)
Jedinstvo (P)
Fruškogorac
Ubedljiva pobeda Hajduka

Ubedljiva  pobeda Divošana samo delimično oslikava sve ono što je publika imala priliku da vidi. Gosti su bolje otvorili susret, imali i jednu stopostotnu priliku, ali  Đurić brani pokušaj Vlaisavljevića u situaciji „jedan na jedan“, a zatim se tu našao i kapiten domaćih Maričić da u potpunosti otkloni opasnost. Ubrzo zatim domaći dolaze u vođstvo pogotkom Lazića glavom, nakon kornera Jovanovića. Od tog trenutka domaći potpuno dominiraju terenom i veoma lako stvaraju prilike za gol. Do poluvremena viđeno ih je još 5 pa se rezultaom 6:0, za domaće otišlo na odmor. Posebno efektni su bili golovi Zeljkovića volej udarcem i Jovanovića direktno iz kornera.

Drugi deo pripada gostima. Izmena na golu donela im je sigurnost u igri, a u napadu posebno su se istakli Veteha i rezervista Varga. Ubrzo su sa dva pogotka uspeli da smanje vođstvo , ali za više ipak nisu imali snage. Tačku na „i“ stavlja Miloš Ilić, još jedan novajlija u dresu Divošana za konačnih Hajduk – Jedinstvo 7:2.

Sudija Milenko Radić svojom angažovanošću, iako nije imao težak zadatak, pokazao je da predstavlja perspektivu sudijske organizacije.

Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija

Hajduk (Divoš) – Jedinstvo (Morović) 7:2 (6:0)

Gledalaca 200, sudija Milenko Radić (Inđija) 8. Strelci: Lazić u 10, Zec u 17, Trebovac 20, Zeljković u 25 i 39, Jovanović u 42, i Ilić u 89 minutu (Hajduk), a Krtinić u 57, i Varga u 58 minutu (Jedinstvo)

Hajduk: Đurić 8, Maćričić (K) 8, Zec 7, Ristić 8 (Babić), Slavković 7, Stankić 7, Pavlović 7, Trebovac 7 (Mikić), Lazić 7 (Ilić Miloš), Jovanović 8, Zeljković 8.

Jedinstvo: Protić 5 (Lukić), Vuconja 5, Mladenović 6, Aleksić 6, Jović 6, Šolaja 5, Veteha 7, Janjatović 6, Vlaisavljević 5 (Krtinić), Perović 5 (Varga), Bošnjaković 5.

Fudbal Fudbal PFL Sremska Mitrovica Hajduk (D) Jedinstvo (M)