Istok 63
0 1 pre 7 godina
krusarac1948 je ovo ocenio crvenim kartonom
lopoviizfspo
Skandalozna utakmica u Cupriji u reziji lopova iz fudbalskog saveza pomoravskog okruga, Naime, u nedelju je na gradskom stadionu u Cupriji na kome svoje utakmice kao domacin igra FK Supska iz Supske, odigrana je utakmica 28. kola medjuopstinske lige grupa jug izmedju ovde pomenute skupine i Sikiricke Mladosti koja je tri kola pre kraja obezbedila plasman u pomoravsko okruznu ligu. Nakon prvog poluvremena i igre misa i macke, rezultat je glasio 0:3. Usledio je poziv celnika FSPO, tacnije jednog od komesara tog takmicenja i dao ultimatum gostima da moraju da puste indisponiranog i preslabog domacina u nastavku meca,kako na dalje ne bi snosili posledice. Prvi covek ekipe iz Sikirice aminuje pozivu i saopstava svojim igracima tok razgovora. Par igraca revoltirani skidaju dresove i odbijaju da nastave mec u kome bi morali da uz pretnju puste nazovi FK iz Supske. U igru ulaze cetiri deteta bez lekarskog pregleda , menjaju igrace koji nisu zeleli da ucestvuju u namestanju, kako bi utakmica mogla da se privede kraju. Gosti se prilikom svake situacije ,pomeraju,sklanjaju i pomazu nemocnom domacinu da prekrene rezultat i tako se spasi ispadanja u opstinsku ligu,gde im je po kvalitetu realno mesto u sredini tabele opstinske lige Cuprije. Sve je zabelezeno snimcima i fotografijama! CIRKUS , HAOS , BRUKA , SRAMOTA!!!! DOKLE VISE???