Vlasina
Pukovac
Moravac Orion
Posle tri uzastopna poraza ubedljiva pobeda Trsteničana

Posle tri uzastopna poraza fudbaleri Trstenika PPT obradovali su 150 navijača na stadionu kraj Zapadne Morave, pobedom od 5:2 nad ekipom Tabane 1970. Utakmicu je vodio glavni sudija Mladen Veselinović iz Knjaževca. Prvo poluvreme trsteničani su odigrali superiorno i rešili ga u svoju korist rezultatom 4:0. Pogodke su postigli Karović u 8. minutu, Milovanović u 21, Marko Radivojević u 30. i Perčević u 37. minutu.

Utakmica u Trsteniku

U drugom delu utakmice igralo se obostrano otvoreno, fer i korektno, trsteničane sada vodi novi šef stručnog štaba Zlatko Marković. On je pružio šansu da se pokažu na delu mladi igrači Andriji Peciću, Marku Mladenoviću i Vojinu Stojakoviću. Kapiten Nenad Vasić upisao se u listu strelaca u 68. minutu, da bi gosti ublažili poraz krenuli su na sve ili ništa i uspeli, najpre u 76. minutu dosuđeni jedanaesterac uspešno realizovao Mićunović a zatim se i Milisavljević upisao u listu strelaca u 89. minutu i to je bilo konačno 5:2 za domaće fudbalere.

Sudija Veselinović pokazao je žute kartone domaćim igračima Egeriću, Matoviću, Milovanoviću Perčeviću i Miodragoviću.O vom pobedom trsteničani su se oprostili od svojih navijača, a u poslednjem 30. kolu gostuju kod ekipe Pukovac. Trenutno zauzimaju 8. mesto tabele Srpske lige -Istok  sa 39 osvojenih bodova i nultom gol razlikom.