XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
680 utakmica za dan Nedelja, 28 Maj 2017


Fudbal

28.05
17:00
Jedinstvo Putevi
Smederevo 1924
1
0
28.05.2017 17:00 1 : 0
28.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe (T)
Loznica
3
3
28.05.2017 17:00 3 : 3
28.05
17:00
Jošanica
Zlatibor (─î)
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
Šumadija 1903
Budućnost Krušik 2014
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
Sloga (P)
Polet (LJ)
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
FAP
Mihajlovac 1934
1
0
28.05.2017 17:00
FAP
1 : 0
28.05
17:00
Mokra Gora
Radni─Źki 1923
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Šapine
2
2
28.05.2017 17:00 2 : 2
28.05
17:30
Jedinstvo (B)
Moravac Orion
0
1
28.05.2017 17:30 0 : 1
28.05
17:30
Ozren
Dunav
4
2
28.05.2017 17:30 4 : 2
28.05
17:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
Temni─ç 1924
2
0
28.05.2017 17:30 2 : 0
28.05
17:30
Radan
Jedinstvo (P)
2
1
28.05.2017 17:30 2 : 1
28.05
17:30
Car Konstantin
Radni─Źki (S)
2
1
28.05.2017 17:30 2 : 1
28.05
17:30
Trstenik PPT
Tabane 1970
5
2
28.05.2017 17:30 5 : 2
28.05
17:30
Timok
Pukovac
3
0
28.05.2017 17:30 3 : 0
28.05
17:30
Sloga (D)
Vlasina
0
0
28.05.2017 17:30 0 : 0
28.05
17:00
Grafi─Źar
BSK Batajnica
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
IMT
Sopot
0
1
28.05.2017 17:00
IMT
0 : 1
28.05
17:00
Radni─Źki (O)
┼Żarkovo
0
0
28.05.2017 17:00 0 : 0
28.05
17:00
Stepojevac Vaga
Teleoptik
3
1
28.05.2017 17:00 3 : 1
28.05
17:00
Radni─Źki (NB)
BASK
2
1
28.05.2017 17:00 2 : 1
28.05
17:00
Dor─çol
GSP Polet
3
2
28.05.2017 17:00 3 : 2
28.05
17:00
Prva Iskra
Brodarac 1947
3
1
28.05.2017 17:00 3 : 1
28.05
17:00
Crvena Zvezda
Rakovica
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Budu─çnost (G)
Ba─Źka (P)
5
0
28.05.2017 17:00 5 : 0
28.05
17:00
Jedinstvo (SP)
Kabel
1
0
28.05.2017 17:00 1 : 0
28.05
17:00
Hajduk (B)
Kupinovo
1
0
28.05.2017 17:00 1 : 0
28.05
17:00
Borac
Veternik
5
0
28.05.2017 17:00 5 : 0
28.05
17:00
Slavija
LSK La─çarak
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
10:00
Sofeks
Sloga
1
2
28.05.2017 10:00 1 : 2
28.05
17:00
Mladost (BJ)
┼ŻSK
8
1
28.05.2017 17:00 8 : 1
28.05
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
Hajduk (─î)
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
10:00
Index
Sremac Vojka
4
2
28.05.2017 10:00 4 : 2
28.05
17:00
Sušica
Ov─Źar
1
0
28.05.2017 17:00 1 : 0
28.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Trep─Źa
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
Bane
Miokovci
6
0
28.05.2017 17:00 6 : 0
28.05
17:00
Orlovac
Draga─Źevo
0
2
28.05.2017 17:00 0 : 2
28.05
17:00
Šumadija (T)
RSK
2
3
28.05.2017 17:00 2 : 3
RSK
28.05
17:00
Morava
Proleter
0
1
28.05.2017 17:00 0 : 1
28.05
17:00
Petar Dobrnjac
Borac (┼Ż)
3
4
28.05.2017 17:00 3 : 4
28.05
17:00
OFK Ose─Źina
OFK Divci
2
1
28.05.2017 17:00 2 : 1
28.05
17:00
Radni─Źki Stobex
Sevojno
0
3
28.05.2017 17:00 0 : 3
28.05
17:00
Provo
Jedinstvo (Ub)
0
1
28.05.2017 17:00 0 : 1
28.05
17:00
Radjevac
Ribnica
3
1
28.05.2017 17:00 3 : 1
28.05
17:30
Zaplanjac
Malošište
4
0
28.05.2017 17:30 4 : 0
28.05
17:30
Bukovik
Majdanpek
5
1
28.05.2017 17:30 5 : 1
28.05
17:30
Timo─Źanin
─Éerdap
3
1
28.05.2017 17:30 3 : 1
28.05
17:30
OFK Bor
BSK
1
2
28.05.2017 17:30 1 : 2
BSK
28.05
17:30
Rtanj
Šarbanovac
1
1
28.05.2017 17:30 1 : 1
28.05
17:30
Hajduk Veljko
Napredak
3
0
28.05.2017 17:30 3 : 0
28.05
17:30
Moravica
Svrljig
3
1
28.05.2017 17:30 3 : 1
28.05
17:30
┼Żitora─Ĺa
SFS Borac
1
1
28.05.2017 17:30 1 : 1
28.05
17:30
Sloga
Trajal
2
1
28.05.2017 17:30 2 : 1
28.05
17:30
Juhor
Poljoprivrednik
2
5
28.05.2017 17:30 2 : 5
28.05
17:30
Jedinstvo
OFK Kosanica
2
0
28.05.2017 17:30 2 : 0
28.05
17:30
Rembas
Morava 1918
2
3
28.05.2017 17:30 2 : 3
28.05
17:30
Bošnjane
OFK Lugomir
1
0
28.05.2017 17:30 1 : 0
28.05
17:30
Leva─Ź
OFK Topli─Źanin
1
4
28.05.2017 17:30 1 : 4
28.05
17:30
┼Żupa
Kopaonik
3
1
28.05.2017 17:30 3 : 1
28.05
17:30
Ropotovo
Morava (VH)
7
2
28.05.2017 17:30 7 : 2
28.05
17:30
Jedinstvo (P)
Lu┼żnica
5
0
28.05.2017 17:30 5 : 0
28.05
17:30
Nebeski andjeli
Budu─çnost (P)
2
2
28.05.2017 17:30 2 : 2
28.05
17:30
Budu─çnost (O)
Sloga (L)
2
3
28.05.2017 17:30 2 : 3
28.05
17:30
GFK Dubo─Źica
OFK Brzi Brod
5
0
28.05.2017 17:30 5 : 0
28.05
17:30
Jedinstvo (GM)
P─Źinja
0
3
28.05.2017 17:30 0 : 3
28.05
17:30
Pusta reka
Mladost (M)
2
0
28.05.2017 17:30 2 : 0
28.05
17:30
Vranjska Banja
Balkanski
4
4
28.05.2017 17:30 4 : 4
28.05
17:30
E─Ĺ┼íeg
─îantavir
2
2
28.05.2017 17:30 2 : 2
28.05
17:30
Proleter (Nj)
Obili─ç
5
1
28.05.2017 17:30 5 : 1
28.05
17:30
Preporod
Sutjeska
3
1
28.05.2017 17:30 3 : 1
28.05
17:30
Senta
Jadran (S)
8
1
28.05.2017 17:30 8 : 1
28.05
17:30
Bajša
Napredak
0
5
28.05.2017 17:30 0 : 5
28.05
16:30
Hercegovac
Hajduk Junior
2
2
28.05.2017 16:30 2 : 2
28.05
16:30
Budu─çnost
Stari Grad
2
0
28.05.2017 16:30 2 : 0
28.05
16:30
Borac (BG)
Terekveš
2
0
28.05.2017 16:30 2 : 0
28.05
16:30
BSK
Polet (S)
6
1
28.05.2017 16:30
BSK
6 : 1
28.05
16:30
┼ŻAK
OFK Šikara
5
6
28.05.2017 16:30 5 : 6
28.05
16:30
Slavija
Mladost (K)
6
0
28.05.2017 16:30 6 : 0
28.05
16:30
Krila Krajine
Lipar
0
0
28.05.2017 16:30 0 : 0
28.05
16:30
Rusin
Mladost (BP)
0
2
28.05.2017 16:30 0 : 2
28.05
17:30
Partizan (G)
Vulturul
7
1
28.05.2017 17:30 7 : 1
28.05
17:30
Polet
Sloga (BNS)
0
2
28.05.2017 17:30 0 : 2
28.05
17:30
Jedinstvo (V)
Strela
1
0
28.05.2017 17:30 1 : 0
28.05
17:30
Mladost (O)
Borac (St)
1
3
28.05.2017 17:30 1 : 3
28.05
17:30
Crvena zvezda
Jugoslavija
5
4
28.05.2017 17:30 5 : 4
28.05
17:30
Vojvodina (S)
Vojvodina (C)
1
2
28.05.2017 17:30 1 : 2
28.05
17:00
Omladinac
OFK Kikinda
0
6
28.05.2017 17:00 0 : 6
28.05
17:00
Borac
C. Zvezda (RS)
5
0
28.05.2017 17:00 5 : 0
28.05
17:00
C. Zvezda (VS)
Mladost (BD)
2
1
28.05.2017 17:00 2 : 1
28.05
17:00
Lehel
Naftagas (E)
3
1
28.05.2017 17:00 3 : 1
28.05
17:00
Hrtkovci
Podrinje
1
5
28.05.2017 17:00 1 : 5
28.05
17:00
Ljukovo
FK Grani─Źar 1924
6
4
28.05.2017 17:00 6 : 4
28.05
17:00
Jadran
Hajduk
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Sloboda
Rudar
2
4
28.05.2017 17:00 2 : 4
28.05
17:30
Magnohrom
Real
1
3
28.05.2017 17:30 1 : 3
28.05
17:30
Ribnica
Ibar
3
2
28.05.2017 17:30 3 : 2
28.05
17:30
Mataruge
Omladinac
4
2
28.05.2017 17:30 4 : 2
28.05
17:30
Borac
OFK Ras
1
0
28.05.2017 17:30 1 : 0
28.05
17:30
Stubal
Polet
4
1
28.05.2017 17:30 4 : 1
28.05
17:30
Radnik
Rudar
4
2
28.05.2017 17:30 4 : 2
28.05
17:00
Vodoja┼ża
Partizan
5
0
28.05.2017 17:00 5 : 0
28.05
17:00
Šumadija 1934
Vinogradi DB
5
2
28.05.2017 17:00 5 : 2
28.05
17:00
Šumadinac
Srbija
3
0
28.05.2017 17:00 3 : 0
28.05
17:00
Budu─çnost
Borac
1
0
28.05.2017 17:00 1 : 0
28.05
17:00
Sloboda
Mladost
4
3
28.05.2017 17:00 4 : 3
28.05
17:00
Sloga D
Jadran
0
1
28.05.2017 17:00 0 : 1
28.05
17:00
Jedinstvo
Kolonija
1
0
28.05.2017 17:00 1 : 0
28.05
17:00
Polet (T)
Parmenac
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
Omladinac (Z)
Jedinstvo (K)
3
2
28.05.2017 17:00 3 : 2
28.05
17:00
Donja Vrbava
Lunjevica
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Spartak
Napredak
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
Mladost (P)
Zadrugar
2
0
28.05.2017 17:00 2 : 0
28.05
17:00
Prijevor
Jedinstvo (GG)
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Ozrem PMH
LFK Mladost
2
5
28.05.2017 17:00 2 : 5
28.05
17:00
Bresje Superior
Podunavac
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Pobeda
Sloboda
3
1
28.05.2017 17:00 3 : 1
28.05
17:00
7. Juli
Sloga
3
4
28.05.2017 17:00 3 : 4
28.05
17:00
Polet
Omladinac
3
0
28.05.2017 17:00 3 : 0
28.05
17:00
Udarnik
Šumadija
4
2
28.05.2017 17:00 4 : 2
28.05
17:00
Budu─çnost
SASK
0
0
28.05.2017 17:00 0 : 0
28.05
17:00
Osipaonica
Mladi borac
0
1
28.05.2017 17:00 0 : 1
28.05
17:00
Crvena zvezda
Cerovac 2013
1
3
28.05.2017 17:00 1 : 3
28.05
17:00
BSK
Junkovac
5
2
28.05.2017 17:00
BSK
5 : 2
28.05
17:00
OFK Aran─Ĺelovac
Trnava
3
2
28.05.2017 17:00 3 : 2
28.05
17:00
Prvi srpski ustanak
OFK Šatornja
3
0
28.05.2017 17:00 3 : 0
28.05
17:00
Borac
Vin─Źa
6
2
28.05.2017 17:00 6 : 2
28.05
10:00
Vitlina-Bokanja
Proleter 1976
0
6
28.05.2017 10:00 0 : 6
28.05
17:00
Krilaš
Napredak 1936
2
1
28.05.2017 17:00 2 : 1
28.05
17:00
Rudar (S)
Budu─çnost (V)
3
2
28.05.2017 17:00 3 : 2
28.05
17:00
Makce
Trgova─Źki
4
2
28.05.2017 17:00 4 : 2
28.05
17:00
Sloga (B)
Rudar 2001
3
2
28.05.2017 17:00 3 : 2
28.05
17:00
Borac (K)
Radnik (S)
3
1
28.05.2017 17:00 3 : 1
28.05
17:30
Mladost (P)
Borac (L)
2
4
28.05.2017 17:30 2 : 4
28.05
17:30
Mladost (PP)
Radni─Źki ┼áaba─Źki
2
4
28.05.2017 17:30 2 : 4
28.05
17:30
Podrinje
Jevremovac
3
1
28.05.2017 17:30 3 : 1
28.05
17:30
Jedinstvo
Sindjeli─ç
5
1
28.05.2017 17:30 5 : 1
28.05
17:30
Borac (V)
Antimon
3
0
28.05.2017 17:30 3 : 0
28.05
17:30
Mladi Borac
Cer
3
4
28.05.2017 17:30 3 : 4
Cer
28.05
17:30
Majur
Hajduk Stanko
4
1
28.05.2017 17:30 4 : 1
28.05
17:00
Mladost
Junior Novo Naselje
4
0
28.05.2017 17:00 4 : 0
28.05
17:00
Brezovica
Tulari
7
0
28.05.2017 17:00 7 : 0
28.05
17:00
Iskra
Trli─ç
3
4
28.05.2017 17:00 3 : 4
28.05
17:00
Joševa
ZSK
1
4
28.05.2017 17:00 1 : 4
ZSK
28.05
17:00
Višesava
Savinac
5
1
28.05.2017 17:00 5 : 1
28.05
17:00
Polet
Lazarica
2
0
28.05.2017 17:00 2 : 0
28.05
13:00
Ariljska rampa
─îajetina
4
2
28.05.2017 13:00 4 : 2
28.05
17:00
Je┼żevica
Jedinstvo (K)
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Peru─çac
Budu─çnost
2
3
28.05.2017 17:00 2 : 3
28.05
17:00
Jasen
Zlatar
4
0
28.05.2017 17:00 4 : 0
28.05
16:30
─îubra
Slatina
3
1
28.05.2017 16:30 3 : 1
28.05
16:30
Branik
Nemetali
5
0
28.05.2017 16:30 5 : 0
28.05
11:00
Sloga
Deli Jovan
7
0
28.05.2017 11:00 7 : 0
28.05
16:30
Radni─Źki
Pore─Ź
4
0
28.05.2017 16:30 4 : 0
28.05
17:30
Doljevac 1971
Zemljoradnik
3
1
28.05.2017 17:30 3 : 1
28.05
17:30
Mladost 1976
Mladost (Ba)
4
3
28.05.2017 17:30 4 : 3
28.05
17:30
Radni─Źki 1924
Naisus 1977
3
4
28.05.2017 17:30 3 : 4
28.05
17:30
Moravac (ZT)
Radni─Źki 1947
2
3
28.05.2017 17:30 2 : 3
28.05
17:30
Rudar Alpos
Orljane
3
0
28.05.2017 17:30 3 : 0
28.05
17:30
Morava (┼Ż)
Rasova─Źa
2
5
28.05.2017 17:30 2 : 5
28.05
Trebi─Ź
Omladinac
2
0
28.05.2017 2 : 0
28.05
Kablovi
Mid┼żor
3
0
28.05.2017 3 : 0
28.05
Malinik
Rudar (G)
5
2
28.05.2017 5 : 2
28.05
Sloga
Rgotina
1
0
28.05.2017 1 : 0
28.05
Radni─Źki (L)
Vratarnica
6
0
28.05.2017 6 : 0
28.05
OFK Knjaz
Osni─ç
3
2
28.05.2017 3 : 2
28.05
Grani─Źar
ŠSK
5
1
28.05.2017 5 : 1
28.05
OFK Grlište
Bu─Źje Topla
6
0
28.05.2017 6 : 0
28.05
17:30
Resavac
Hajduk
3
2
28.05.2017 17:30 3 : 2
28.05
17:30
OFK Batinac
Morava
8
1
28.05.2017 17:30 8 : 1
28.05
17:30
OFK Bratstvo
Budu─çnost
1
2
28.05.2017 17:30 1 : 2
28.05
17:30
Partizan
Juhor
2
0
28.05.2017 17:30 2 : 0
28.05
17:30
Napredak (D)
Bratstvo
0
1
28.05.2017 17:30 0 : 1
28.05
17:30
Dragocvet
Kušiljevo
1
1
28.05.2017 17:30 1 : 1
28.05
17:30
OFK Tekstilac
Mladost (J)
3
2
28.05.2017 17:30 3 : 2
28.05
17:30
Naupare
Ribnik
2
1
28.05.2017 17:30 2 : 1
28.05
17:30
Parunovac
Mladi radnik
0
3
28.05.2017 17:30 0 : 3
28.05
17:30
FUD
Šanac
2
0
28.05.2017 17:30
FUD
2 : 0
28.05
17:30
Ma─Źkovac
Blagotin
1
2
28.05.2017 17:30 1 : 2
28.05
17:30
─îitluk
Kupci
1
4
28.05.2017 17:30 1 : 4
28.05
17:30
Veterani Jastrebac
Jastreb
4
1
28.05.2017 17:30 4 : 1
28.05
17:30
Jastrebac
Spartak
4
1
28.05.2017 17:30 4 : 1
28.05
17:30
Jug Bogdan
Trbunje
1
0
28.05.2017 17:30 1 : 0
28.05
Borac
Pobeda
3
0
28.05.2017 3 : 0
28.05
Mladost 1982
Dun─Ĺerski
0
0
28.05.2017 0 : 0
28.05
17:30
Vulkan
AZ Borac 2014
5
1
28.05.2017 17:30 5 : 1
28.05
17:30
Sloboda
Proleter (M)
2
3
28.05.2017 17:30 2 : 3
28.05
17:30
Sloga 1948
Rudar
1
4
28.05.2017 17:30 1 : 4
28.05
17:30
Mladost
Vrtište
2
3
28.05.2017 17:30 2 : 3
28.05
17:30
Borac
Zvezda
1
2
28.05.2017 17:30 1 : 2
28.05
17:30
Napredak
Vladimir Durkovi─ç
2
1
28.05.2017 17:30 2 : 1
28.05
17:30
Pade┼ż
Gnjilan
2
1
28.05.2017 17:30 2 : 1
28.05
17:00
Zlo─çudovo
Jedinstvo (GS)
4
0
28.05.2017 17:00 4 : 0
28.05
17:00
Umac
Sloga
5
0
28.05.2017 17:00 5 : 0
28.05
17:00
Progres
─îekmin
2
1
28.05.2017 17:00 2 : 1
28.05
17:00
Radni─Źki (P)
Jedinstvo (Š)
4
2
28.05.2017 17:00 4 : 2
28.05
17:00
Jablanica
Bobište
2
0
28.05.2017 17:00 2 : 0
28.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Omladinac (DS)
3
0
28.05.2017 17:00 3 : 0
28.05
17:00
Polet
Kumarevo 65
3
2
28.05.2017 17:00 3 : 2
28.05
17:00
Vu─Źje
Brza
0
1
28.05.2017 17:00 0 : 1
28.05
17:00
Planta┼ża
Mladi Borac
1
4
28.05.2017 17:00 1 : 4
28.05
Vihor
─îelik
2
0
28.05.2017 2 : 0
28.05
BSK Bujanovac
Trešnjevka
2
2
28.05.2017 2 : 2
28.05
17:00
Burovo
Mladost (B)
2
1
28.05.2017 17:00 2 : 1
28.05
17:00
BSK
Radni─Źki
0
4
28.05.2017 17:00
BSK
0 : 4
28.05
17:00
TEK Sloga
Strelac
3
0
28.05.2017 17:00 3 : 0
28.05
17:00
Zabre┼żje
Polet
4
1
28.05.2017 17:00 4 : 1
28.05
17:00
Napredak
Mladost (C)
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
Urovci
Rušanj
8
0
28.05.2017 17:00 8 : 0
28.05
17:00
Barajevo
Šumadija
4
4
28.05.2017 17:00 4 : 4
28.05
17:00
Mladost
Selo Mladenovac
4
2
28.05.2017 17:00 4 : 2
28.05
17:00
Velika Krsna
Vin─Źa
0
2
28.05.2017 17:00 0 : 2
28.05
17:00
Bole─Ź
Ropo─Źevo
7
2
28.05.2017 17:00 7 : 2
28.05
17:00
Hajduk
Mladenovac
6
0
28.05.2017 17:00 6 : 0
28.05
17:00
Kosmaj
Pudarci
2
2
28.05.2017 17:00 2 : 2
28.05
17:00
Dunavac
Kova─Źevac
5
1
28.05.2017 17:00 5 : 1
28.05
17:30
Borac
Polet (R)
4
0
28.05.2017 17:30 4 : 0
28.05
17:30
Polet (V)
OFK Dra┼żevac
4
2
28.05.2017 17:30 4 : 2
28.05
14:00
OFK Sloga (D)
Planinac 2015
4
3
28.05.2017 14:00 4 : 3
28.05
17:00
Sloboda 2013
Pobeda
0
3
28.05.2017 17:00 0 : 3
28.05
17:00
Sloga
Slemen
0
4
28.05.2017 17:00 0 : 4
28.05
17:00
Palilulac
Hajduk
0
3
28.05.2017 17:00 0 : 3
28.05
17:00
Mladost (B)
Mladost (DL)
2
1
28.05.2017 17:00 2 : 1
28.05
17:00
Napredak
Milanovo
0
5
28.05.2017 17:00 0 : 5
28.05
17:00
Navalin
OFK Morava
4
2
28.05.2017 17:00 4 : 2
28.05
17:00
Gradac
BSK
4
0
28.05.2017 17:00 4 : 0
BSK
28.05
17:00
Šumadija
Marjan MB
3
4
28.05.2017 17:00 3 : 4
28.05
11:00
Bratstvo
Sušica 2012
4
2
28.05.2017 11:00 4 : 2
28.05
17:00
Sloboda (DB)
Jedinstvo (G)
0
1
28.05.2017 17:00 0 : 1
28.05
17:30
Udarnik Višnjevac
Bratstvo
2
2
28.05.2017 17:30 2 : 2
28.05
17:30
Lokomotiva
─Éur─Ĺin
2
1
28.05.2017 17:30 2 : 1
28.05
17:30
Hajduk
┼Żednik
2
0
28.05.2017 17:30 2 : 0
28.05
17:30
OFK Mala Bosna 2015
Bikovo
2
2
28.05.2017 17:30 2 : 2
28.05
17:30
Solid
Pali─ç
5
4
28.05.2017 17:30 5 : 4
28.05
17:00
Pobeda
Iskra
0
5
28.05.2017 17:00 0 : 5
28.05
17:00
Budu─çnost
Tomislavci
2
1
28.05.2017 17:00 2 : 1
28.05
17:00
Mladost Radost
Mladost
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Obili─ç
Vojvodina
0
4
28.05.2017 17:00 0 : 4
28.05
17:30
Tisa
Tromedja
2
0
28.05.2017 17:30 2 : 0
28.05
17:30
Horgoš 1911
Šampion
5
1
28.05.2017 17:30 5 : 1
28.05
17:30
Jedinstvo (SK)
─îoka
4
3
28.05.2017 17:30 4 : 3
28.05
16:30
Dunav
Omladinac (D)
1
1
28.05.2017 16:30 1 : 1
28.05
16:30
Hajduk (S)
Omladinac (B)
0
1
28.05.2017 16:30 0 : 1
28.05
16:30
Aleksa Šantić
Grani─Źar (R)
3
0
28.05.2017 16:30 3 : 0
28.05
16:30
Kordun
Crvenka
1
2
28.05.2017 16:30 1 : 2
28.05
16:30
Kula
Stanišić
2
4
28.05.2017 16:30 2 : 4
28.05
17:30
Borac (VS)
Hajdu─Źica
2
0
28.05.2017 17:30 2 : 0
28.05
17:30
Ševac
Karaš (K)
1
0
28.05.2017 17:30 1 : 0
28.05
17:30
Partizan (K)
Vojvodina (CC)
2
1
28.05.2017 17:30 2 : 1
28.05
17:30
Borac (VG)
Banat
4
1
28.05.2017 17:30 4 : 1
28.05
17:30
Potporanj
Ratar
2
3
28.05.2017 17:30 2 : 3
28.05
17:30
Vladimirovac
Radni─Źki 1927
3
0
28.05.2017 17:30 3 : 0
28.05
17:30
Dunav
Dobrica
9
1
28.05.2017 17:30 9 : 1
28.05
17:00
ASK
Zlatica
1
2
28.05.2017 17:00
ASK
1 : 2
28.05
17:00
MSK
Omladinac
2
4
28.05.2017 17:00
MSK
2 : 4
28.05
17:00
Jedinstvo
OFK Staji─çevo
1
0
28.05.2017 17:00 1 : 0
28.05
17:00
Rusanda
OFK Gradnulica
4
0
28.05.2017 17:00 4 : 0
28.05
17:00
Potisje
Zadrugar
7
0
28.05.2017 17:00 7 : 0
28.05
17:00
┼ŻFK Banat
Radni─Źki 1911
4
1
28.05.2017 17:00 4 : 1
28.05
17:00
Napredak (─î)
Borac (I)
1
3
28.05.2017 17:00 1 : 3
28.05
17:00
2. Oktobar
Vojvodina (B)
4
1
28.05.2017 17:00 4 : 1
28.05
17:00
1.Oktobar
Terekves
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Proleter
Bega
1
6
28.05.2017 17:00 1 : 6
28.05
17:00
Mladost
Grani─Źar (O)
5
0
28.05.2017 17:00 5 : 0
28.05
17:00
Grani─Źar (K)
┼Żelezni─Źar
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
OFK Bresta─Ź
Jedinstvo (P)
4
3
28.05.2017 17:00 4 : 3
28.05
17:00
PSK Putinci
Hajduk
5
2
28.05.2017 17:00 5 : 2
28.05
17:00
Fruškogorac
Napredak
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sloga
4
1
28.05.2017 17:00 4 : 1
28.05
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Obili─ç 1993
1
4
28.05.2017 17:00 1 : 4
28.05
17:00
Fruškogorac
Susek
2
0
28.05.2017 17:00 2 : 0
28.05
17:00
Borac
Ba─Źka
2
0
28.05.2017 17:00 2 : 0
28.05
17:00
Moskva
┼Żelezni─Źar
3
1
28.05.2017 17:00 3 : 1
28.05
17:00
Jedinstvo
Fruškogorski partizan
1
0
28.05.2017 17:00 1 : 0
28.05
17:00
─îenej
Obili─ç
2
0
28.05.2017 17:00 2 : 0
28.05
17:30
Kraljevo Hajduk
Gru┼ża
4
1
28.05.2017 17:30 4 : 1
28.05
17:30
Zvezda
Borac (A)
2
2
28.05.2017 17:30 2 : 2
28.05
17:30
Napredak (G)
Jedinstvo (D)
4
2
28.05.2017 17:30 4 : 2
28.05
17:30
Lazac
Budu─çnost (K)
4
0
28.05.2017 17:30 4 : 0
28.05
17:30
Popovi─çi
Partizan
3
0
28.05.2017 17:30 3 : 0
28.05
17:30
Tavnik
Metalac
4
2
28.05.2017 17:30 4 : 2
28.05
17:00
Hajduk
OFK Bagremar
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Azbest
Maršić
4
1
28.05.2017 17:00 4 : 1
28.05
17:00
Kremenac
Zastava
0
2
28.05.2017 17:00 0 : 2
28.05
17:00
21. oktobar
Košutnjak
2
3
28.05.2017 17:00 2 : 3
28.05
17:00
Seljak
Divostin
3
1
28.05.2017 17:00 3 : 1
28.05
17:00
Rakova
Lugovi
4
5
28.05.2017 17:00 4 : 5
28.05
17:00
Vujan
Kej
1
0
28.05.2017 17:00 1 : 0
Kej
28.05
17:00
Planinac
Morava (M)
3
0
28.05.2017 17:00 3 : 0
28.05
17:00
Morava (K)
Prijatelji
5
2
28.05.2017 17:00 5 : 2
28.05
17:00
Rudar
─îa─Źak 94
1
0
28.05.2017 17:00 1 : 0
28.05
17:00
Budu─çnost
Gavrilo Princip
4
1
28.05.2017 17:00 4 : 1
28.05
16:30
Vrelo
Bjelica
2
1
28.05.2017 16:30 2 : 1
28.05
16:30
Jedinstvo
Bratstvo
3
0
28.05.2017 16:30 3 : 0
28.05
16:30
Gradina
Brezova
0
1
28.05.2017 16:30 0 : 1
28.05
16:30
Prilike
Gorušica
2
4
28.05.2017 16:30 2 : 4
28.05
16:30
Sloga
Jelica
2
1
28.05.2017 16:30 2 : 1
28.05
17:00
Omladinac
Takovski Ustanak
2
1
28.05.2017 17:00 2 : 1
28.05
17:00
Mladost 09
Sparta
2
7
28.05.2017 17:00 2 : 7
28.05
17:00
Šumadija
Velere─Ź 94
2
2
28.05.2017 17:00 2 : 2
28.05
17:00
Šilopaj
Ozremica
2
4
28.05.2017 17:00 2 : 4
28.05
17:00
┼Żabare
Ranilovi─ç
1
3
28.05.2017 17:00 1 : 3
28.05
17:00
Plaskovac
Šumadinac (N)
7
5
28.05.2017 17:00 7 : 5
28.05
17:00
Mladi rudar
Sloga
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Partizan
Šamot
4
1
28.05.2017 17:00 4 : 1
28.05
17:00
Budu─çnost
Kopljari
0
6
28.05.2017 17:00 0 : 6
28.05
17:00
Brezovac
Jasenica
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
11:00
Šumadinac (S)
B 2000
5
2
28.05.2017 11:00 5 : 2
28.05
10:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Udarnik
3
0
28.05.2017 10:00 3 : 0
28.05
17:00
Pobeda (S)
Omladinac (V)
3
0
28.05.2017 17:00 3 : 0
28.05
17:00
Grivac
Kotlenik
0
5
28.05.2017 17:00 0 : 5
28.05
17:00
Mladost (R)
Mladost MG
1
1
28.05.2017 17:00 1 : 1
28.05
17:00
Crvena zvezda
Sloga (M)
5
1
28.05.2017 17:00 5 : 1
28.05
17:00
BSK
Marjan
6
0
28.05.2017 17:00
BSK
6 : 0
28.05
17:00
Pobeda (─É)
Bare
0
1
28.05.2017 17:00 0 : 1
28.05
17:00
Sloga 1952
Integral
5
3
28.05.2017 17:00 5 : 3
28.05
17:00
Bata Buli─ç
Napredak (S)
1
2
28.05.2017 17:00 1 : 2
28.05
17:00
Zadrugar (T)
Dragoš
6
0
28.05.2017 17:00 6 : 0
28.05
17:00
BSK
Rade Milošević
1
2
28.05.2017 17:00
BSK
1 : 2
28.05
17:00
Omladinac (Š)
Radni─Źki (K)
5
0
28.05.2017 17:00 5 : 0
28.05
17:00
┼Żika Markovi─ç U─Źa
┼Żelezni─Źar
0
1
28.05.2017 17:00 0 : 1
28.05
17:00
Desine
Dunavac (P)
2
1
28.05.2017 17:00 2 : 1
28.05
17:00
Napredak (P)
Radni─Źki (P)
5
1
28.05.2017 17:00 5 : 1