Sloga
LSK Laćarak
Veternik
Vojvođanska liga Jug: Sremac – Kupinovo 3:1

U prilično „šarenom sastavu“ Kupinovo je gostovalo Sremcu. Već posle uvodnih minuta moglo se naslutiti u kom će se pravcu utakmica razvijati. U 5. minutu, na ubačenu loptu sa strane, pred golom gostiju najbolje reaguje Štetić, koji pogađa prečku gola Timotića. Inicijativa Sremca „materijalizovana“ je u 31 minutu golom Kneževića. U 35. minutu Štetić povećava na 2:0 i već tada su sve dileme, ako ih je i bilo, otklonjene. Mogao je Sremac posle kombinacije A. Popović – Štetić povisiti prednost na 3:0 u 55 minutu. Kupinovo se „trgnulo“ u drugom poluvremenu i preko Čeka smanjuje prednost domaćina. Ipak, „tačku na i“ stavlja Antunov u 87. minutu.

Sremac - Kupinovo

Strelci: 1:0 Knežević u 31, 2:0 Štetić u 35, 2:1 Čeko u 65, 3:1 Antunov u 87. minutu. Vojka: Stadion „Siniša Gajin – Ćinana“. Gledalaca: 150. Sudija: Saša Ranisavić (Sremska Mitrovica). Pomoćnici: Dimitrije Matić (Šid) i Stefan Vučić (Sremska Mitrovica). Delegat: Petar Mitrović (Ruma). Žuti kartoni: P. Bosnić (Sremac) i Bosnić (Kupinovo).

SREMAC: Travica, Vladisavljević, B. Popović, Račić, Draganović, Grujin, Jezdić( od 75. Bosnić), Ninić, A. Popović, Knežević (od 40. Antunov), Štetić ( od 65. Pavković).

KUPINOVO: Timotić, Ristivojević, S. Bosnić, Nedeljković (od 46. Ristović), Gmizić, Simović (od 75. Škorić), Radeta, F. Matić (od 46. Radovanović), Čeko, Gačić, A. Matić.

Igrač utakmice: Dušan Štetić.