33'
30'
SLS: Voždovac - Rad 2:0
31.10.2018 Administrator

Od start su Zmajevi krenuli silovito ka gostujućem golu. Ređale su se prilike pred golom Rada. Već u 16. minutu Mašović je obišao celu odbranu gostiju, prevario i golmana, ali se lopta nije našla u mreži Rada.

Samo minut kasnije u sjajnoj šansi je i Ješić, ali šutira pravo u golmana.

Ipak pravda stiže u 28.minutu. Zličić je odlično prošao po levoj strani, ostavio povratnu loptu, a iskusni Jevtić je odlično reagovao i doveo Voždovac u prednost od 1:0.

Pokušavali su gosti, ali neprikosnoveni u odbrani bili su Mihajlov i Jovanović. U 31. minutu lopta stiže do Jevtića, koji ostavlja povratnu za Ješića, ali lopta nakon šuta završava malo iznad prečke i opet su gosti imali sreće.

Drugi deo počinje šansama Lukovića koji je pokušavao udarcma sa distance, ali i lucidnim potezima da zatrese mrežu, ali ostali su samo uzdasi na “krovu”.

U 61. minutu Mašović je kreirao šansu za Ješića, ali napadač Zmajeva je šutirao preko gola iz izgledne prilike. U 64. minutu i Mašović šutira pravo u golmana.

Samo minut kasnije nakon centaršuta Ćirkovića, priliku je opet imao Luković, ali se zatresla mreža sa spoljne strane. U 77. minutu imali su i gosti priliku preko Lutovca, a lopta odlazi pored gola. U 82. minutu ponovo je pokušao Luković i opet stavio na muke golmana Rada, ali promene nije bilo.

Promena se desila i 89. minutu. Zličić je ukrao loptu odbrani Rada, uposlio Stuparevića, koji rutinski trese mrežu i dovodi Zmajeve do vođstva od 2:0. Ispostaviće se i do konačnog rezultata.

FK VOŽDOVAC – FK RAD 2:0 (1:0)

Strelci: Jevtić u 28. minutu. i Stuparević u 89. minutu.

Sreda, 31.10.2018 16:00 – Stadion Voždovca

Glavni sudija: MILANOVIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Četvrti sudija: ANĐELOVSKI Novica

VOŽDOVAC: ILIĆ, ĆIRKOVIĆ, MIHAJLOV, JOVANOVIĆ, KOVAČEVIĆ, PAVLOVIĆ, ZLIČIĆ, LUKOVIĆ, MAŠOVIĆ, JEŠIĆ I JEVTIĆ.

RAD: MARKOVIĆ, MLADENOVIĆ, TRIČKOVIĆ, LUTOVAC, PETROVIĆ, BUSNIĆ, ŠIPČIĆ, VICO, BAINOVIĆ, MIHAJLOVIĆ, PERENDIJA.