Hajduk
0 0 pre 4 godine
1 komentara
markopetrov
Kaluđerica u poslednjim sekundama ispustila pobedu! Fudbaleri Kaluđerice nizu uspeli u Mladenovcu da se vrate na pobednički kolosek. Dosta bleda partija ''Kaluđera'', pogotovo u prvom poluvremenu. Dosta loš ulazak u meč naših momaka mogao je skupo da nas košta, u prvih pola sata su domaći bili četiri puta sami pred mrežom Duvnjaka, koji je najviše zaslužan za samo minimalnu prednost Kosmajca na poluvremenu. Prva velika šansa je viđena kada je napadač Kosmajca izbi o sam pred Duvnjaka koji odlično brani šut. Nakon toga preslikana situacija ovaj put mladi Duvnjak paradom ulepšava sjajnu intevrenciju. Naši momci su u par navrata pokušali Janković je proigra Palalića koji šutira preko gola, pa opet Palalić znažno u golmana. Nakon centaršuta Dabetića probao je i Prošić glavom neprecizno. Onda korner za Kosmajac lopta na dalju stativu i 1:0 31 min. Drugo poluvreme je donelo bolju igru Kaluđerice. Prodor Pešića po levoj strani povratna za Prošića precizan šut 1:1 47min. Prošić i Palalić zaslužni za blic krig, duga lopta na Prošića koji glavom uopšljava Palalića a ovaj rutinski donosi preokret ''Kaluđerima'' 1:2 54 min. Nije dugo trajala ni predonst gostiju lopta od golmana ka Radojeviću kome beži lopta. Vezista iz Koraćice šutira iz prve sa nekih 40 m i lobuje nemoćnog Duvnjaka 2:2 56min. Korner za Kaluđericu konfuzna odbrana Kosmajca šalje loptu u sopstvenu mrežu 2:3 65min. Išle su šanse Kaluđerice kao na traci. Prvo pokušaj Palalića lopta pogaća gornji deo prečke. Onda ja slaba koncentracija koštala ''Kaluđere'' Prošić je izašao sam pred golmana, asistirao Palaliću koji je bio u ofsajdu. Pešić probija po boku, zaobilazi golmana ali iz teške pozicje pogađa samo spoljni deo stative. Tresao se i okvir gola Kaluđerice dobar šut sa distance domaćina samo do prečke. Onda je usledila kazna, poslednji trenuci meča slobodan udarac za Kosmajac, lopta dira živi zid i vara A.Jovanovića za konačnih 3:3 90+min. Mogla je Kaluđerica do celog plena, ali moramo reći da je 3:3 realan rezultat. Napred Kaluđerica!