Žika Marković Uča
0 0 pre 4 godine
1 komentara
Lazargk
Ekipa Dunavca slavila uz dva gola Arsica. Sjajno su igraci Dunavca otvorili utakmicu. Vec u 3 minutu Nemanja Arsic uspeo je da savrsenzlu asistenciju Jovica sprovede u gol. U nastavku igre domacin je preuzeo inicijativu. Prva pretnja po gol Markovica zabrsava se fantasticnom odbranom,Stankovic dobru loptu kupi na 16 metara i ulazi u kazneni prostor ali Markovic sjajno reaguje i jos jednom cuva svoju mrezu. Nastavili su domacini sa pritiskom igralo se ispred gola Dunavca. Jos jedan sjajan udarac sa 18 metara Markovic prebacuje preko gola. Posle kornera najjace oruzje gostima je proradilo. Markovic je uhvatio loptu koju je poslao na stranu prema Jovanovicu a on fantasticnom loptom iza ledja stopera domacih salje i uposljava samog Arsica koji mirno zavrsava kontru i menja rezultat na 0:2. Sjajnu priliku pri kraju poluvremena propustili su gosti. Na dbru loptu Arsica nespretno je reagovao Stanojevic i nije uspeo da osigura pobedu. U drugih 45 minuta ponovo inicijativa domacih. Pretili su sa svih pozicija ali je Markovic sjajnim odbrana doneo ekipi Dunavca mirniju zavrsnicu. Na kraju gosti odnose sva 3 boda i nastavljaju niz bez poraza