Intelektualac
Ekonomist
Radnički
FLS: Leteći Holandjanin - Slodes 7:3

U 12. kolu Prve Futsal lige Srbije ekipa Slodesa je ubedljivo poražena  od Letećeg Holandjanina na gostovanju u Vrbasu. U prvom poluvremenu je vidjena izjednačena igra sa mnogo propuštenih šansi sa obe strane. U otvorenoj igri ekipa Letećeg Holandjanina je povela, a zatim i uvećala prednost na 2:0. Devet sekundi pre kraja prvog poluvremena, kapiten beogradjana Jovan Gusavac - Gule, postize gol za 2:1.

U drugom delu igre pad koncetracije i dobra igra domaćina rezultira serijom golova. Pri rezultatu 6:1 Slodes kreće sa igračem-golmanom i uspeva da postigne 2 pogotka. Na kraju zasluženih 7:3 za domaćina.
Nakon poraza direktnog konkurenata  ekipe Pirota, Slodes sa 2 boda prednosti ulazi u seriju teških utakmica sa ekipama iz vrha tebele, u nadi da će izboriti opstanak u elitnom rangu takmičenja.

Ostali rezultati 12. kola:
Petak, 5. februar Kragujevac: Ekonomac - SAS 9:2
Subota, 6. februar Vrbas: Leteći Holanđanin - Slodes 7:3 Pirot: Pirot - Kopernikus Vidre 2:6 Nedelja,
7. februar Niš: Niš 92 - Kolubara 0:2.
Ponedeljak, 8. februar Beograd: Marbo Intermeco - Kocka amaters 4:0 Slobodna je ekipa Rušča.