BSK Borča
Studenski grad
Kiker krenuo šesticom

Gužva pred golom Internacionala

Odličan početak sezone za kraljevački Kiker. Puleni Gorana Dragićevića od prvog minuta utakmice sa beogradskim Internacionalom su se razleteli prelepim terenom stadiona kod Ložionice i već u prvom poluvremenu rešili pitanje pobednika. Simović je bio nezadrživ, načeo je mrežu gostiju u 6. minutu, posle njegove akcije u 26. minutu centrafor Miletić je sa gol linije ubacio loptu u mrežu Beograđana,a onda najlepša akcija na utakmici i gol u same rašlje razigranog Simovića u 29. minutu. Gosti su do kraja poluvremena ostali sa igračem manje je opravdano isključen Kostić.

U nastavku nekoliko izmena na obe strane, ali su domaći i dalje bili bolji tim i još tri puta su matirali nemoćnog Medića. Miličić je u 59. minutu snažno šutirao sa ivice šesnaesterca i pogodio donji desni ugao gola Beograđana. Još jedna lepa akcija domaćih u 82. minutu, odličan prodor Marinkovića i lep gol beka Ugrenovića. I kada se činilo da je to i konačan rezultat, u 90. minutu posle jednog centrašuta najviši u skoku pred golom gtostiju bio je Vukašin Klašnja koji je glavom matirao Medića za konačnih 6-0 za Kiker. Najava još uspešnije sezone popularnih Kikersa.