Mladost (L)
Teleoptik
Rad
Kadeti Zvezde jedva probili bunker Bačvana

Aktuelni Å”ampion Kadetske lige Srbije je od samog starta bio dominantniji, sa apsolutno većim posedom lopte, dok su se gosti opredelili isključivo na odbranu svog gola. Zvezdini mladići su stvorili sijaset prilika, ali ih i propustili, redom Vidojević, NikolaÅ”ević, Mijatović, Bubanj i ponovo NikolaÅ”ević. Odbrana gostiju je uspeÅ”no odolevala, a jedini udarac ka golu su uputili pred kraj poluvremena, Å”ut BalaÅ”a je zavrÅ”io pored gola.

Trener domaćih Stojčevski je izmenama u pauzi pokuÅ”ao da prodrma ekipu i poboljÅ”a realizaciju, ali ponovo njegovi igrači propuÅ”taju obilje prilika. Prednjačili su Mijatović, Marić i Radonjić, sve do 60. minuta kada je bunker gostiju pao iz penala. Half TSC-a, Adamović je nesmotreno startovao u svom kaznenom prostoru na Mijatovića i sudija se nije dvoumio. Siguran izvođač najstrože kazne je bio NikolaÅ”ević.

Zvezda nastavlja sa napadima, a samo 2 minuta kasnije Å ljivić propuÅ”ta da poveća vođstvo. Tempo je potom opao kao da su domaći bili zadovoljni minimalcem. U 85. minutu u jednom duelu je povređen Miladinović, a poÅ”to su bile izvrÅ”ene sve izmene Zvezda do kraja igra sa igračem manje. Međutim to njenim igračima ne smeta, NikolaÅ”ević je u 88. minutu uputio centarÅ”ut, BalaÅ” nespretno zahvatio loptu i smestio u svoj gol za konačnih 2:0. Ovom pobedom Zvezda ostaje u samom vrhu tabele, dok se TSC nalazi na pretposlednjem 19. mestu.

CRVENA ZVEZDA - TSC 2:0 (0:0)

STADION: Rajko Mitić - jug veÅ”tačka trava. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Bakić UroÅ”. POM.SUDIJE: Obradović Nikola i Hrutka Marko. STRELCI: NikolaÅ”ević 60.min (k.u.) i BalaÅ” 88.min (a.g.) (C.Zvezda). ŽUTI KARTONI: Svilar, Adamović i Viola (TSC).
CRVENA ZVEZDA: Vojvodić, Mitić, Vukičević, Marić, Stojsavljević (Savić), Vidojević (Lečić), Mijatović, Lolić (Radonjić), Bubanj (Miladinović), Å ljivić (Gojkov), NikolaÅ”ević.
TSC: Ralić, Marić, BoÅ”njak (Vajagić), BalaÅ”, Adamović, Viola (IleÅ”), Šćepović (Fodor), Svilar, Mijailović (Holo Nađ), PeriÅ”ić (Nađpal), Preradov.