Reading
Millwall

Kiks Noriča, pobeda Prestona

29.12.2020 sportdc.net

Fudbaleri Noriča, drugo kolo zaredom nisu došli do pobjede. U 22. kolu remizirali su sa Kvins Parkom.

Iako je Norič pokušavao, prvo poluvrijeme zavrešno je bez golova. U nastavku, domaći su došli do prednosti a strijelac je bio Puki. Ipak, gosti su do kraja susreta došli do izjednačenja a strijelac je bio Samjuel. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata.

Do nove pobjede došla je ekipa Prestona. Ekipa Aleksa Nilija, savladala je na svom terenu Koventri sa 2-0. Pogotkom Džonsona, domaći su imali prednost na poluvremenu. Na startu drugog poluvremena pogodio je Megvajer te je potvrdio pobjedu svog tima.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Norwich City Queens Park Rangers