Norwich City
Queens Park Rangers
Žao doneo preokret Redingu, lider došao do pobede
02.01.2021 sportdc.net

Fudbaleri Redinga savladali su Hadersfild u 23. kolu Čempionšipa. Ekipa Veljka Paunovića slavila je u gostima sa 2-1.

Meč nije dobro počeo za Reding. Pogotkom Kempbela, Hadrsfild je poveo u devetoj minuti. Kako je vrijeme prolazilo, Reding je igrao sve bolje ali ipak je na odmor Hadrsfild otišao sa 1-0. Reding je u 52. minuti došao do izjednačenja a strijelac je bio Žoao. Portugalac je u 65. minuti pogodio još jednom te je donio vodstvo svojoj ekipi. Do kraja susreta Reding je sačuvao prednost te je ekipa Veljka Paunovića došla do bitne pobjede.

Nakon dva kiksa, lider Norič je došao do pobjede. Ekipa trenera Farkea, savladala je na svom terenu Barnsli. Iako je Norič bio bolji u prvom poluvremenu, nisu uspjeli doći do gola. U 62. minuti, Bunedia je pogodio za 1-0. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata pa je Norič došao do pobjede te je ostao lider na tabeli.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Huddersfield Town Reading