Sremac (D)
Partizan
Sremska liga: Železničar - Fruškogorac 2:1

Nova pobeda Železničara

Železničar je ostvario pobedu, ali je do pobede došao prilično „čudnom igrom“! Umesto da kod rezultata 2:0 „doda gas“ i ostvari ubedljiviju pobedu, tj. privede utakmicu kraju na očekivani način, postaje „prilično komotan“ i dozvoljava gostima iz Manđelosa da postignu gol i učine utakmicu uzbudljivijom.

Domaćin je tokom prvog poluvremena imao više od igre. Lukač u 14, odn., Vučković u 17. minutu bili su u prilici za nešto više. Par minuta kasnije Đuričić, napadač Fruškogorca ne kažnjava kiks Lukača. U 40. minutu, sjajan centaršut Mitrovića, Ninić pretvara u gol. Nešto kasnie viđena je brza konta domaćina, posle koje Plećaš pogađa prečku gola Radakovića.

Prvi minuti nastavka utakmice pripali su Železničaru. Do nove promene rezultata došlo je u 67. minutu, kada je Mitrović, odbijenu loptu poslao iza leđa golmana sremskoligaša iz Manđelosa. Rezultat od 2:0 kao da je „uspavao“ izabranike trenera Katarića, te dozvoljavaju da se i Ćorić upiše u listu strelaca u 80, minutu. Međutim, to je bilo sve od fudbaldera Fruškogorca i rezultat od 2:1 ostaje kao konačan.

LJUKOVO. Igralište: FK Ljukova. Gledalaca: 50. Sudija: Srđan Kavgić (Sremska Mitrovica). Pomočnici: Jovan Katić (Ruma) i Aleksandar Skakavac (Sremska Mitrovica). Delegat: Aleksandar Pavić (Sremska Mitrovica). Strelci: 1:0 Ninić u 40, 2:0 Mitrović u 67. i 2:1 Ćorić u 80. minutu. Žutu kartoni: Mandić (Železničar), Ivanović i j Ristić (Fruškogorac). Igrač utakmice: Stefan Bosnić.

Želdezničar - Fruškogorac

ŽELEZNIČAR: Petković (od 46. Blagojević), Bosnić, Ninić, Vučković (od 90. Mihajlović), Mitrović (od 80. Mandić), Aleksa Plećaš (od 54. Sokolović), Kaurin, Marko Rakar, Blanuša, Aleksa Dubajić i Bogdan Lukać.

FRUŠKOGORAC: Radaković, Đukić (od 75. Lužajić), Ivanović, Miodrag Trnić, Simić (od 62 Vukojević), Grabić, Trnić, Ćorić, Ristić, Bojan Simić, (od 87. Gajić), Đuričić.