Tottenham Hotspur
Liverpool
Herojski preokret Lidsa vredan možda i opstanka u ligi
18.03.2022 sportdc.net

Fudbaleri Lidsa savladali su Vulverhempton u 30. kolu Premijer lige. Ekipa Džesija Marša slavila je sa 3-2 i to nakon velikog preokreta.

Prvo poluvrijeme bilo je iz noćne more za goste. Vulvsi su imali 2-0 zahvaljujući Džoniju i Trinkau. Pored rezultata, povrede su bile problem za goste jer su iz igre morali izaći Bamford, Ljorente i Klih. Ipak, u nastavku su gosti napravili senzacionalan preokret.

Sve je krenulo od drugog žutog Himeneza. Lids je sa igračem manje pokušavao da se vrati. Golom Herisona to su i uspjeli. Rodrigo je gostima donio izjednačenje. U prvoj minuti nadoknade, Luk Ejling pogodio je za veliki preokret gostiju.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Wolverhampton Wanderers Leeds United