Radnički
Čekmin
Sloboda
JOL "Zapad": Bobište-Jablanica 2:0

U jednom od derbija Jablaničke okružne lige fudbaleri Bobišta su više nego zasluženo dobili veoma dobru ekipu sa administrativne granice sa Kosovom, Jablanicu iz Medvedje rezultatom 2:0. Domaća ekipa je od samog starta krenula ofanzivno i nekoliko šansi u nizu ne koriste Smiljković, Stamenković i Đurić. Gosti su se od starta opredelili za čuvanje svog gola i sporadično su pretili preko Ademovića i Pešića. U prvom poluvremenu domaći su pretili najviše udarcima iz ugla, pa je iz jedne takve šanse Smiljković uzdrmao prečku. Bobište je u vodstvo došlo u sam smiraj prvog poluvremena. Kapiten Zdravković u 44.minutu izvodi korner u gužvi se snalazi najbolje Nikola Janković i udarcem šalje loptu iza nemoćnog Stankovića.
U drugom delu znatno opasniji su bili gosti, a najveću priliku propušta Gavrilović kada u 62. minutu pogađa stativu, a pokušavali su gosti dva puta iz slobodnjaka preko Đorđevića, ali je na visini zadatka bio Krasić. U najvećem jeku napada gostiju jednu dugu parabolu Stamenkovića odlično prima Milosav Kontić vara svog čuvara i udarcem sa oko 20 metara šalje loptu pod prečku i rešava sve dileme oko pobednika. Ovom pobedom ekipa mladog trenera Ilića izbila je na četvrto mesto JOL-a.

Igralište Bobišta – Gledala: 100. Sudija: Srđan Kostić (Bratmilovce). Žuti karton: Janković (Bobiste). Strelci: Janković u 44 i Kontić u 76. minutu za Bobište.

BOBIŠTE: Krasić, Jovanocić (od 5. minuta M. Zdravković), Janković, Marjanović, D. Zdravković, Sokolović, Đurić, Popović (od 46. minuta Kontić), Smiljković, Stamenković, Stefanović (od 65. minuta Milenković).
JABLANICA: Stanković, Ivanović, Anđelković, Radović, Djordjević (od 75.minuta Stoiljković), Radovanović (od 70. Mosić), Gavrilović, Rajčić (od 65. minuta Antić), Pešić, Ademović, Janković.