Borac
Banat

Polet iz Nakova sam na vrhu

03.10.2021 D.Pejić

Posle 8. kola PFL Zrenjanin Nakovački Polet se osamio na vrhu tabele nakon pobede kod kuće nad ekipom iz Bašaida rezultatom 3-0.

Po lepom nedeljnom popodnevni i odličnom terenu u Nakovu je gostovala Vojvodina iz Bašaida. Domaćin je u utakmicu ušao kao izraziti favorit i to je trener domaćih Saša Kresoja iskoristio da da šansu igračima sa manjom minutažom koji su u potpunosti opravdali njegovo poverenje. Strelac prvog gola bio je kapiten Draganov nako sjajnog centaršuta Babića. Drugi gol postigao je Kočiš nakon odigravanja Draganova i rezultatom 2-0 se odlazi na odmor.

U drugom telu malo je opao tempo utakmice i na nekih 15-ak minuta do kraja Draganov postavlja konačan rezultat 3-0 i potvrđuje epitet igrača utakmice!

Nakon jučerašnjeg poraza kikindskog ŽAK-a u Mokrinu popularna "Barcelona" je sama na čelu tabele sa sedam pobeda i jednim nerešenim rezultatom i bez poraza. Upravo ove dve ekipe će odmeriti snage u sredu 06.10. u finalu kupa područja Kikinde na stadionu Vašarište sa početkom u 15.30h.

Niže lige Niže lige PFL Zrenjanin Polet Vojvodina (B)