Radnički (Z)
Proleter 2006
"Kikersi" pali pred Lukom Lazinom

Junak pobede kadeta OFK Vršca - golman Luka Lazin sa loptom

Novi poraz Kikera produžio je seriju koja mladi kraljevački sastav vodi u niži stepen takmičenja. Vrščani su na vreme postigli prvi gol, posle toga se uglavnom umešno i uspešno branili i na kraju pečatirali trijumf pogotkom za konačan rezultat meča. Prva ozbiljnija akcija gostiju i centaršut sa leve strane doneo je vođstvo, odlično je reagovao kapiten Bojan Pajović. Posle toga „kikersi“ imaju tri „zicer“ prilike, ali u junaka izrasta gorostasni golman Vršca Luka Lazin koji je branio nemoguće. U ovom delu igre kolosalnu šansu posle kontranapada imao je Kostadinov, ali je tada odlično reagovao Garović i sprečio najgore po svoj tim.

U drugom poluvremenu klasična viktorija, igralo se samo pred golom Vršca, ali odbrana gostiju je odolevala,a bravure na golu je nastavio Lazin. U finišu utakmice je odbranio šut Pribojca, potom odbitak i na kraju novi odbitak i šut uspeo je da uhvati „živu“ loptu. Intervencija za aplauze. Posle promašenih šansi stigla je kazna, brz kontranapad Vrščana, lopta je stigla do rezerviste Mladenovića koji je sjajno reagovao, lobovao Barlova i postigao gol za konačnih 0-2.

KIKER - OFK VRŠAC 0 - 2 (0 - 1)

Stadion kod Ložionice. Gledalaca: 200. Sudija: Predrag Simić (Užice) 6,5. Strelci: Pajović u 7. i Mladenović u 90. minutu. Žuti kartoni: M. Nikolić (Kiker), Jungić, Šepecan, Kostadinov (OFK Vršac). Igrač utakmice: Luka Lazin (OFK Vršac).

KIKER: Barlov 6,5, Čolović 6 (D. Nikolić -), Garović 6,5, Šehović 6, Vujović 6,5, M. Nikolić 6 (Davidović 6,5), Vesković 6,5, Vuković 6,5 (Ivanović -), Pribojac 6,5, Jovičić 6,5, Drenovaković 6 (Đurović -, Pantović -).

OFK VRŠAC: Lazin 8, Bućkoš 6,5 (Živanov -), Milošević 6,5 (Jungić -), Pajović 7,5, Milosavljević 6,5, Šepecan 6 (Mladenović 6,5), Teči 6,5, Kostadinov 6,5 (D. Pečeničić -), Trbović 6,5, Pastor 6,5, V. Pečeničić 7 (Pelivan -).