Podunavac
OFK Kikinda
GFK Sloven
Pobeda fudbalera Radničkog u gostima

Fudbaleri Radničkog ostvarili su veoma važnu pobedu na gostovanju u Adorjanu protiv ekipe Tise od 2:4 i sa nova tri boda značajno olakšali borbu za opstanak u nastavku prvenstva.

Marko Kovačević je u 13. minutu matirao odbranu domaćih. U 35. minutu raspoloženi  Kovačević asistira za  Mitrovića koji udvostručuje prednost. Tisa je tri minuta kasnije preko Kostića smanjila na 1:2.

U drugom poluvremenu Kovačević u 64. minutu pogađa za 1:3. Domaći su 15 minuta kasnije, nakon lepe akcije u kaznenom prostoru crveno-crnih, golom Sokovića glavom pod prečku smanjili na 2:3. Sve nade domaćih srušio je rezervista Petar Radić koji je u 86. minutu postavio konačnih 2:4 za Radnički.

U sledećem kolu, 16. marta, fudbaleri Radničkog dočekuju poslednjeplasiranu ekipu Bačke.

Tisa: Vojvodić, Pronek, Mesaroš, Viola, Slavuljica, Juhik (Šveljo), Soković, Kostić, Krunc (Torbica), Tomić, Lekaj (Kudrić).

Radnički: Đokić, Marković (Radić), Pelemiš, Nikolić (Vrbljanac), Topić, Stevanović, Mitrović (Stepančev), Karišić (Kosović), Kovačević, Gardinovački (Provči), Borisavljević.

Srpske lige Srpske lige Srpska liga Vojvodina Tisa Radnički (Z)