Sloga (D)
Rubin
Čitluk na krilima Nenezića porazio Dedinu

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U 19. kolu Prve Rasinske okružne lige Čitluk je kao domaćin ugostio ekipu Dedine i u veoma interesantnoj utakmici slavio sa 3:2. Po kišnom i hladnom vremenu okupilo se solidan broj gledalaca da prati ovu utakmicu, pa su time i Čitlučani krenuli jako od starta, a prva prava prilika desila se u 23. minutu kada i pada prvi gol, nakon proigravanja Živolića, odlično se snalazi najbolji strelac ekipe Nenezić koji dovodi Čitlučane u vođstvo. Rezultatom 1:0 se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu kao da se sve okrenulo, Dedina je zaigrala mnogo bolje, predvođena odličnim Viktorom Nikolićem poravnava rezultat na 1:1, da bi već u 62. minutu Stojanović doveo ekipu Dedine u vođstvo. Međutim mladi momci iz Čitluka se nisu predavali, nakon sjajne lopte Vasića po boku, istrčava Živolić koji izlazi sam pred golmana i odigrava pas ka Neneziću koji šutira traljavo nakon čega gostujući igrači ubacuju loptu u sopstvenu mrežu. Već u 73. minutu nakon sjajne lopte Živolića koja prebacuje čitavu odbranu Dedine, a na nju naleće Nenezić koji dodaje do Miljkovića, a ovaj ubacuje loptu u mrežu i postavlja konačan rezultat. Do kraja meča nije bilo velikih šansi i Čitlučani odnose velika tri boda.

Stadion Kisela voda, gledalaca 100. Sudija: Dušan Stojanović (Kruševac) 8. Strelci: u 23. minutu Nenezić, u 67. minutu autogol Milovanović, u 73. minutu Miljković za Čitluk, u 52. minutu Nikolić i u 62. minutu Stojanović za Dedinu.

Čitluk: Terzić 7, Vasić 6.5, Kostić 6.5, Karajovic 5.5, Ćalić 6, Janković 6.5, Živolić 7, Miljković 6.5, Todorović 6 (od 53. Lukić), Vulićević 6 (od 52. Zogović), Nenezić 7.5.

Dedina: Janković 6.5, Mikić 6, Milovanović 6, Savić 6.5, Jakovljević 6, Nikolić 7.5, Danilović 6, Antić 7, Stojanović 6.5, Trićković 6.5,Jovanović 6.