Tisa duboka za "čivijaše"
25.02.2024 V. Jankov

Kapiten Bečejaca Viktor Mesaroš - foto: V. Jankov

Bez iznenađenja kraj Tise. Vaterpolisti Bečeja su opravdali ulogu favorita protiv Šapčana i sa nova tri boda zadržali visoko drugo mesto u prvoligaškom A karavanu.

Istina, nije sve išlo glatko. Na poluvremenu je bilo nerešeno 3:3, a onda su mladići Miloša Brkljača u trećem periodu utakmice stekli prednost od dva gola, koju su u poslednjoj četvrtinu uvećali na konačnih 8:5.

Bečej - Sava 8:5 (2:2, 1:1,3:1,2:1)

Bečej: Plivalište zatvorenog bazena u OSC „Đorđe Predin Badža“. Gledalaca: 100. Sudije: Vladimir Šukić (Novi Sad) i Strahinja Jović (Subotica). Isključenja: Bečej 10, Sava 8. Peterci: Bečej 2, Sava 1.

Bečej: Jakovljević, Čavić, Sirotanović 1, Ićitović, Popov 2, Mesaroš, Kuprešak 1, F. Kovačev 1, U. Kovačev 1, Vuković 1, Jovanović 1, Pejaković, Ivanović, Milošević.

Sava¨Paležević, Vojnović, Jovanović, Vidaković, Pavlović 1, Vasić 1, Topuzović, Vuletić, Mićić 1, Lazić, Savatić, Mićanović 2, Gošić, Jakovljević.