Radnik
Pirot
Midžor 192 nastavio sa pobedama

Detalj sa meča - foto: Arhiva kluba/Siniša Nikolić

U uzbudljivoj i dinamičnoj futsal utakmici, Midžor 192 je trijumfovao na teškom gostovanju protiv ekipe Jastrebac rezultatom 4:1, u Blacu. Više od 200 gledalaca prisustvovalo je ovom neizvesnom susretu, koji je bio interesantan od početka do kraja. Atmosfera u dvorani bila je ispunjena uzbuđenjem, a navijači su uživali u visokom nivou futsala koji su pružila oba tima.

Prvo poluvreme završeno je rezultatom 2:1 u korist Midžora 192, pri čemu su obe ekipe prikazale visok nivo igre tokom celog poluvremena, pokazujući veliku borbenost na terenu.

U drugom poluvremenu, videli smo još veću rešenost i odlučnost obe ekipe da ostvare pobedu. Midžor 192 se bolje snašao u ključnim momentima i uspeo je da pokaže svoju superiornost na terenu. Njihova čvrsta odbrana i precizni napadi doveli su do još dva gola, što im je omogućilo da zasluže zasluženu pobedu.

Ova futsal utakmica će ostati zapamćena kao jedna od najuzbudljivijih, sa visokim nivoom takmičenja i kvalitetom igre obe ekipe. Midžor 192 je nastavio svoj pobednički niz u prolećnom delu sezone, pokazujući da je vrlo kvalitetan tim sa velikim potencijalom, što govori o njihovoj izuzetnoj sposobnosti da se suprotstave jakim rivalima.

Na kraju, Midžor je zasluženo slavio, a gledaoci su uživali u spektaklu na terenu i ostali su zadovoljni prikazanom igrom obe ekipe.

U sledećem kolu, Midžor 192 će igrati na domaćem terenu, u Hali Kej, protiv prvoplasirane ekipe KMF Jagodina iz Jagodine, što će biti još jedna uzbudljiva utakmica i poziv za ljubitelje malog fudbala da dođu na utakmicu.

JASTREBAC BLACE -  MIDžOR 192 1:4

Gledalaca: 200. 1.sudija: Kostić Nemanja (Leskovac), 2. sudija: Mitić Miloš (Leskovac), Delegat: Vukadinović Ivica (Prokuplje) Strelci: KMF JASTREBAC BLACE: Urošević Matija u 6. minutu, KMF MIDžOR 192: Pešić Branislav u 16, Todorović Stefan 19, Milošević Željko 39.  i  Apostolović Andreja 29. minutu.

JASTREBAC BLACE: Čolić Aleksandar, Milivojević NemanJa,Vuletić Ivan,Pavlović Stefan, Valjarević Predrag,  Jozić Stefan,Urošević Matija,Lapčević Marko.

MIDžOR 192 : Ilić Vojislav, Nikolić Nemanja,  Krstić Dušan, Pešić Branislav, Milošević Željko, Mančić Mateja, Branković Aleksandar,Pančić Branislav, Apostolović Andreja, Todorović Stefan.