Sinđelić
Kolubara
Bežanija
PLS : Lučanci nadigrali Požarevljane

Lakše od očekivanog, Mladost je savladala Požarevljane, sa ubedljivih 3-0. Bledi i bezidejni gosti, nisu se predstavili kao ekipa koja se grčevito bori za prvoligaški status. Jednostavno, nedostajalo je igračima sa Vašarišta i želje i htenja, pa više od poraza nisu ni mogli. U prosečnoj fudbalskoj predstavi, golove za domaće postigli su, vrlo dobri, Grujičić (dva pogotka) i neumorni Bojić.

Sam start susreta, nagovestio je trijumf plavo-belih. U toku je bio 7. minut, kada je Grujičić odlično ispratio prodor raspoloženog Bojića i iz neposredne blizine matirao Pejovića, za početno vodjstvo. Desetak minuta kasnije, Požarevljani ne koriste jedinu pravu priliku u prvom delu. Tukao je Sadović, sa ivice šesnaesterca, golman Drinić je već bio savladan ali je lopta prošla pored desne stative gola domaćih. Mogao je Milosavljević da udvostruči prednost ali je njegov udarac glavom, Pejović zaustavio. Igrao se 26. minut. Ono što nije uspeo Milosavljević, jeste Grujičić u 30. minutu, kada je iskoristio idealan centaršut Vasića i udarcem glavom, loptu smestio iza ledja golmana gostiju. Gol je postignut sa ivice peterca.

Drugi deo-ista slika na terenu. Mladost je kontrolisala igru i rutinski čuvala veliku prednost. Dlanove golmana Požarevljana, dobro su zagrejali Spasojević i Bojić, udarcima sa distance u 49. odnosno 51. minutu. Sredinom poluvremena, Lučanci postižu treći pogodak. Prizeman šut sa 25 metara uputio je Spasojević, Pejović uspeva da odbije loptu ali na nju natrčava, danas odlični, Bojić i u padu pogadja mrežu. Mogla je ekipa Mladog Radnika do počasnog pogotka u 78. minutu. Caković se uputio ka golmanu domaćih Driniću ali je suviše oklevao, što koristi vezista Stojanović i bez prekršaja oduzima loptu igraču gostiju, koji nije ni uputio udarac iz izgledne pozicije.

Pobedu Mladosti ispratilo je 200 posetilaca, koji mogu biti zadovoljni onim što su prikazali igrači u plavo-beloj opremi.