Zvezda
Čibukovac
Vrnjci
MFL Kraljevo: Magnohrom - Morava 1:0

U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva, fudbaleri Magnohroma su savladali Moravu iz Mrsaća 1:0(1:0). Golom Darka Dukića u 25.minutu "crveni đavoli" su došli do kvote od 17 bodova, što je dovoljno za 9.mesto na tabeli. Svakako da to nije bio cilj picmalske ekipe pre početka prvenstva, pa predstoji renoviranje tima kako se na proleće ne bi dešavale slične stvari kao porazi od M.krila i Jedinstva na domaćem terenu. Da su makar na te 2 utakmice zabeležene pobede, bile bi dovoljne za plasman u zoni koja daje nadu za borbu za viši rang. Međutim, ako ništa drugo, klub se,posle ispadanja iz Okružne lige, upoznao sa ovim rangom, pa na proleće sigurno neće praviti iste greške.

Što se današnje utakmice tiče, od samog početka se videlo koji sastav je kvalitetniji, dominacija od samog početka domaće ekipe, par šansi (Dukić u 10.minutu,npr.). U 25.minutu momenat koji je odlučio utakmicu: Baščarević proigrava Aleksu Janića po desnom boku, ovaj munjevito prolazi svog čuvara i centrira na 5-erac, pravo na nogu Dukiću, koji posle lepog prijema rutinski smešta loptu u mrežu.

U II poluvremenu se nastavlja dominacija domaće ekipe, bez gola koji bi overio goste. U 80.minutu Janić lobuje istrčalog Jevtovića ali pogađa samo prečku, a u 85. Aleksandrović, posle aistencije Dukića,samo stativu. Ovoga puta kazna za promašaje nije stigla, pa je kraj dočekan sa olakšanjem.

Utakmica je mogla da bude i bolja,ali je za to potrebno 2 ekipe. Danas, jednostavno, gosti nisu prikazali gotovo ništa. Jedan šut pred kraj utakmice, i to van okvira gola, njihov je saldo.

Stari aerodrom,12.11.2011. Gledalaca: 100. Sudija: Milanović. Pomoćnici: Košanin i Vujović. Delegat: Mijailović. Strelac: Dukić u 25.minutu. Žuti kartoni: Aleksandrović i Vulić (Magnohrom); Kolarević, Mitrović, Andrić i Janković (Morava).
Igrač utakmice: Darko Dukić.

MAGNOHROM: Gvozdenović, Baščarević, Vulić, Đokić, Mijalačković, Jeremić, Vučićević (Bogdanović), Aleksandrović, Janić(Hasanbegović), Filipović, Dukić.

MORAVA: Jevtović, Simović D., Mršović (Simović N.), Mitrović M., Kolarević, Andrić, Mitrović R.(Janković), Milenić,  Jović, Mirosavić, Torlaković (Urdov).