Radnički
Ključ
Rudna Glava
Fudbaleri Bora deklasirali Rajac

Fudbaleri Bora u 20.kolu Okružne lige Bor savladali na stadionu „Rudara“ tim Rajca 7:0 (5:0). Borski „crno-beli“ zbog renoviranja stadiona svoje utakmice će u prolećnom delu prvenstva igrati u Slatini i na terenu „Rudara“.

Lider na tabeli Okružne lige, tim Bora nije imao težak zadatak da ostvari još jednu u nizu prvenstvenu pobedu. Izabranici Rajka Mitića deklasirali su u prvom poluvremenu ekipu rajca (5:0). Strelci: Terzić 25., Stamenkovski  25., Jovanović 30., Mašić 35. i Stanojević u 38.minutu prvog poluvremena za ubeljivih (5:0).

U nastavku igre viđena su još dva pogotka u mreži gostujućeg golmana Čemrkovića. Najpre je Marko Terzić po drugi put na utakmici savladao čuvara mreže iz Rajca u 52., a rezervista Mladenović postavio konačnih 7:0 u 70.minutu susreta.

Borani su na liderskoj poziciji sa 53 osvojenih bodova, sedam više od ekipe Brestovca koja ima i utakmicu manje.

Ovog vikenda Borani gostuju Zlotu u 21.kolu Okružne lige Bor. Utakmica počinje u (subotu), u 15.30 sati.