Moravac Orion
Radan
Pukovac
NZ: Omladinac (Malošište) - Pusta reka (Bojnik) 2:2

Na stadionu Sveti Ilija u Malošištu odigrano je 3.kolo Niške zone, gledalaca 1000. Na samom startu meča domaćin je krenuo ofanzivno i već u 22 minutu posle izvedenog kornera poveo sa 1:0 strelac centarfor domaćih Anđelković. Do kraja prvog poluvremena Omladinac je imao još par izglednih šansi da poveća prednost, ali se to nije desilo pa je rezultat ostao 1:0.

U drugom poluvremenu ekipa Puste reke se vraća u igru i stiže do izjednačenja u 65 min , samo 10 minuta kasnije gost okreće rezultat na 1:2 odličnim volej udarcem. Omladinac je od 75 minuta igrao sa igračem manje , igru je morao da napusti vezni igrač Andonov zbog povrede a trener domaćih Stanojević nije imao izmene na raspolaganju, ali je Omladinac uprkos tome krenuo još ofanzivnije i u 87 minutu Kojić sa nekih 22 metara lobuje golmana Puste reke i postavlja konačan rezultat 2.2.