Zadrugar
Pričević
OFK Povlen
Prva liga Valjeva: U derbiju bez pobednika

U 10. kolu prve lige Valjevo obeležio je derbi susret drugoplasiranog Tešnjara iz Valjeva i prvoplasiranog Poleta iz Popučaka. Utakmica od koje su i jedni i drugi više očekivali završena je bez pobednika što je na kraju po prikazanom možda i najrealnije. Odlični tim Tešnjara imao je terensku inicijativu tokom većeg dela susreta dok su igrači Poleta imali više izglednijih prilika za postizanje pogotka. Prva šansa na utakmici vidjena je već u 15. minutu kada se u šesnaestercu domaćih nije najbolje snašao igrač Poleta sa brojem 10. Petronijević, potom u 21. minutu domaći postižu pogodak preko Staševića, ali njihovu radost je prekinuo pomoćni sudija Antonić opravdano signaliziranim ofsajdom. Gosti, koji su svoje šanse uglavnom tražili iz kontranapada došli su do prednosti u 27.minutu posle par razmenjenih pasova na sredini terena i kiksa odbrane domaćih koji su dozvolili da Davidović sa par metara šutira u nebranjeni deo mreže odličnog golmana Radojevića. Radost gostiju trajala je svega 6-7 minuta jer su domaći posle brzo izvedenog kornera uputili centaršut u šesnaesterac Poleta a Jerosimić kratko odbija loptu do usamljenog Vucčićevića koji sa 15-tak metara jako i precizno šalje loptu u mrežu nemocnog Čubrovića za 1:1. To je bio i konačan rezultat prvog dela igre.
U drugom delu igre vodjena je rovovska bitka na sredini terena, u 60. minutu utakmice posle kontranapada igrač Poleta sa brojem 7. Mirić izlazi sam pred čuvara mreže domaćih Radojevića koji sjajnom odbranom uspeva da zaustavi njegov šut. Imali su gosti šanse i u 68. i 70.minutu, ali je oklevanje Davididovića izblokirao Milosavljević, a loš šut rezerviste Grujića završio iza gola domaćih. Od 75. do 90 minuta vidjena je totalna ofanziva Tešnjaraca na gol Poleta, čak 5 slobodnih udaraca u visini šesnaesterca, ali ni jedan nije ugrozio gol Čubrovića. Sporni momenat na utakmici dogodio se u 90. minutu kada posle solo prodora Vučićević pada u kaznenom prostoru gostiju ali je sudija Velimirović samo odmahnuo rukom pa je tako derbi utakmica završena bez pobednika uz konacnih 1:1. Da se fer i korektno igralo govori i podatak da je ova čvrsta i borbena utakmica završena sa ukupno tri žuta kartona. U poslednjem kolu jesenjeg dela takmičenja Tešnjar ide u goste ekipi Graca, dok će Polet ugostiti ekipu trećeplasirane Iskre.

Pravdu na ovom meču delile su  sudije Velimirović, Beluševic i Antonić . Ekipa Tešnjara nastupila je u sledećem sastavu: 1. Radojević, 2.Radovanović, 3.Janjić, 4.Vujić,  5.Srecković, 6.Milosavljević, 7.Vasiljević, 8.Tadić, 9.Stašević, 18.Vučićević, 11.Marijanović. Dok je trener gostiju na teren izveo postavu: 12.Čubrović,  2.Vujić,  3.Popović, 4.Jerosimić P, 5.Maksimović, 6.Danilović,  7.Jerosimić N, 8.Lekić, 9.Mirić, 10.Petronijević, 11.Davidović.