XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
05/06.11.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šapine
Šapine
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
05.11.2016 13:30
Šapine
1 : 0
Smederevo 1924
Železničar
Lajkovac
2 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
06.11.2016 13:30
Železničar
2 : 4
Radnički 1923
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
05.11.2016 13:30
Mokra Gora
4 : 0
Mihajlovac 1934
FAP
Priboj
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
05.11.2016 13:30
FAP
1 : 0
Polet (LJ)
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
05.11.2016 13:30
Sloga (P)
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
05.11.2016 13:30
Šumadija 1903
1 : 1
Zlatibor (Č)
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Loznica
Loznica
06.11.2016 13:30
Jošanica
1 : 0
Loznica
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
05.11.2016 13:30
Karađorđe (T)
2 : 1
Jedinstvo Putevi
06.11.2016 19:12 (Kojadinovic94)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 13 9 3 1 30
2 Budućnost Krušik 2014 13 8 2 3 26
3 Šapine 13 8 2 3 26
4 Sloga (P) 13 6 4 3 22
5 Smederevo 1924 13 6 2 5 20
6 Mokra Gora 13 5 3 5 18
7 Loznica 13 5 3 5 18
8 Karađorđe (T) 13 5 2 6 17
9 FAP 13 5 2 6 17
10 Jošanica 13 3 7 3 16
11 Mihajlovac 1934 13 3 7 3 16
12 Polet (LJ) 13 4 3 6 15
13 Jedinstvo Putevi 13 4 1 8 13
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Zlatibor (Č) 13 3 4 6 13
15 Železničar 13 3 3 7 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 13 2 2 9 8

14.kolo
Sledeće kolo
12/13.11.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
12.11.2016 13:00
Smederevo 1924
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Loznica
Loznica
4 : 0
Karađorđe (T)
Topola
12.11.2016 13:00
Loznica
4 : 0
Karađorđe (T)
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
12.11.2016 13:00
Zlatibor (Č)
0 : 0
Jošanica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
12.11.2016 13:00
Budućnost Krušik 2014
4 : 0
Šumadija 1903
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 2
Sloga (P)
Požega
13.11.2016 11:00
Polet (LJ)
3 : 2
Sloga (P)
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 1
FAP
Priboj
13.11.2016 13:00
Mihajlovac 1934
2 : 1
FAP
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
12.11.2016 13:00
Radnički 1923
2 : 0
Mokra Gora
Šapine
Šapine
1 : 0
Železničar
Lajkovac
12.11.2016 13:00
Šapine
1 : 0
Železničar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje