XS
SM
MD
LG
20.kolo
Rezultati
08/09.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
08.04.2017 15:30
Smederevo 1924
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Zlatibor (Č)
Čajetina
3 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
08.04.2017 15:30
Zlatibor (Č)
3 : 0
Polet (LJ)
Loznica
Loznica
1 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
08.04.2017 15:30
Loznica
1 : 2
Mihajlovac 1934
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
09.04.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Radnički 1923
Karađorđe (T)
Topola
0 : 0
Šapine
Šapine
08.04.2017 15:30
Karađorđe (T)
0 : 0
Šapine
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Železničar
Lajkovac
09.04.2017 15:30
Jošanica
2 : 0
Železničar
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
08.04.2017 15:30
Šumadija 1903
2 : 0
Mokra Gora
Sloga (P)
Požega
2 : 1
FAP
Priboj
08.04.2017 15:30
Sloga (P)
2 : 1
FAP
09.04.2017 17:29 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 20 11 7 2 40
2 Budućnost Krušik 2014 20 11 5 4 38
3 Šapine 20 11 5 4 38
4 Sloga (P) 20 11 4 5 37
5 Smederevo 1924 20 8 3 9 27
6 Mihajlovac 1934 20 6 9 5 27
7 Jošanica 20 5 10 5 25
8 Loznica 20 7 3 10 24
9 Zlatibor (Č) 20 5 9 6 24
10 FAP 20 6 6 8 24
11 Karađorđe (T) 20 5 8 7 23
12 Šumadija 1903 20 7 2 11 23
13 Mokra Gora 20 6 5 9 23
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Polet (LJ) 20 6 5 9 23
15 Jedinstvo Putevi 20 5 5 10 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Železničar 20 5 4 11 19

21.kolo
Sledeće kolo
12.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
12.04.2017 15:30
Sloga (P)
2 : 1
Smederevo 1924
FAP
Priboj
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
12.04.2017 15:30
FAP
0 : 0
Šumadija 1903
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
12.04.2017 15:30
Mokra Gora
1 : 0
Jošanica
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
12.04.2017 15:30
Železničar
1 : 2
Karađorđe (T)
Šapine
Šapine
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
12.04.2017 15:30
Šapine
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Loznica
Loznica
12.04.2017 15:30
Radnički 1923
3 : 1
Loznica
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
12.04.2017 15:30
Mihajlovac 1934
1 : 3
Zlatibor (Č)
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
12.04.2017 15:30
Polet (LJ)
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje