XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
06/07.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
06.05.2017 16:30
Jošanica
0 : 1
Smederevo 1924
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
06.05.2017 16:30
Šumadija 1903
1 : 1
Karađorđe (T)
Sloga (P)
Požega
5 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
06.05.2017 16:30
Sloga (P)
5 : 3
Jedinstvo Putevi
FAP
Priboj
3 : 3
Loznica
Loznica
06.05.2017 16:30
FAP
3 : 3
Loznica
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
09.05.2017 16:30
Mokra Gora
0 : 1
Zlatibor (Č)
Železničar
Lajkovac
4 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
07.05.2017 16:30
Železničar
4 : 3
Budućnost Krušik 2014
Šapine
Šapine
1 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
06.05.2017 16:30
Šapine
1 : 2
Polet (LJ)
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
06.05.2017 16:30
Radnički 1923
4 : 0
Mihajlovac 1934
09.05.2017 18:18 (Moskva)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 25 14 9 2 51
2 Sloga (P) 25 15 4 6 49
3 Budućnost Krušik 2014 25 14 6 5 48
4 Šapine 25 12 6 7 42
5 Zlatibor (Č) 25 9 10 6 37
6 Šumadija 1903 25 10 4 11 34
7 Smederevo 1924 25 10 3 12 33
8 Jedinstvo Putevi 25 8 6 11 30
9 Karađorđe (T) 25 7 9 9 30
10 FAP 25 7 9 9 30
11 Mihajlovac 1934 25 7 9 9 30
12 Polet (LJ) 25 8 5 12 29
13 Mokra Gora 25 8 5 12 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Jošanica 25 5 11 9 26
15 Loznica 25 7 4 14 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Železničar 25 7 4 14 25

26.kolo
Sledeće kolo
13/14.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
13.05.2017 16:30
Smederevo 1924
0 : 0
Radnički 1923
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 3
Šapine
Šapine
14.05.2017 16:30
Mihajlovac 1934
1 : 3
Šapine
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Železničar
Lajkovac
14.05.2017 11:00
Polet (LJ)
1 : 1
Železničar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
13.05.2017 16:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Mokra Gora
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
FAP
Priboj
14.05.2017 16:30
Zlatibor (Č)
0 : 0
FAP
Loznica
Loznica
3 : 2
Sloga (P)
Požega
13.05.2017 16:30
Loznica
3 : 2
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
14.05.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 2
Šumadija 1903
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
13.05.2017 16:30
Karađorđe (T)
2 : 0
Jošanica
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje