XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
17/18.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
17.09.2016 16:00
Smederevo 1924
0 : 1
Sloga (P)
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
FAP
Priboj
17.09.2016 16:00
Šumadija 1903
1 : 2
FAP
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
18.09.2016 16:00
Jošanica
1 : 1
Mokra Gora
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Železničar
Lajkovac
17.09.2016 16:00
Karađorđe (T)
2 : 0
Železničar
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 3
Šapine
Šapine
18.09.2016 16:00
Jedinstvo Putevi
2 : 3
Šapine
Loznica
Loznica
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
17.09.2016 16:00
Loznica
1 : 1
Radnički 1923
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
17.09.2016 16:00
Zlatibor (Č)
1 : 1
Mihajlovac 1934
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
17.09.2016 16:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Polet (LJ)
18.09.2016 18:09 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost Krušik 2014 6 5 0 1 15
2 Radnički 1923 6 4 2 0 14
3 Šapine 6 4 1 1 13
4 Sloga (P) 6 3 2 1 11
5 Mokra Gora 6 3 2 1 11
6 Smederevo 1924 6 3 1 2 10
7 Zlatibor (Č) 6 2 2 2 8
8 Polet (LJ) 6 2 1 3 7
9 Mihajlovac 1934 6 1 4 1 7
10 Karađorđe (T) 6 2 0 4 6
11 FAP 6 2 0 4 6
12 Železničar 6 1 3 2 6
13 Jošanica 6 0 5 1 5
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Loznica 6 1 2 3 5
15 Jedinstvo Putevi 6 1 1 4 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 6 1 0 5 3

7.kolo
Sledeće kolo
24/25.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
25.09.2016 11:00
Polet (LJ)
1 : 0
Smederevo 1924
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
25.09.2016 15:30
Mihajlovac 1934
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
24.09.2016 15:30
Radnički 1923
2 : 0
Zlatibor (Č)
Šapine
Šapine
0 : 1
Loznica
Loznica
24.09.2016 15:30
Šapine
0 : 1
Loznica
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
25.09.2016 15:30
Železničar
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
23.09.2016 15:30
Mokra Gora
1 : 1
Karađorđe (T)
FAP
Priboj
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
24.09.2016 15:30
FAP
1 : 0
Jošanica
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
24.09.2016 15:30
Sloga (P)
1 : 1
Šumadija 1903
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje