XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
01/02.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
01.10.2016 15:30
Smederevo 1924
4 : 0
Šumadija 1903
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Sloga (P)
Požega
29.09.2016 15:30
Jošanica
1 : 1
Sloga (P)
Karađorđe (T)
Topola
4 : 1
FAP
Priboj
01.10.2016 15:30
Karađorđe (T)
4 : 1
FAP
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
02.10.2016 15:30
Jedinstvo Putevi
2 : 0
Mokra Gora
Loznica
Loznica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
01.10.2016 15:30
Loznica
2 : 0
Železničar
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 2
Šapine
Šapine
01.10.2016 15:30
Zlatibor (Č)
1 : 2
Šapine
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
01.10.2016 15:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Radnički 1923
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
02.10.2016 11:00
Polet (LJ)
0 : 0
Mihajlovac 1934
02.10.2016 17:20 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 8 5 3 0 18
2 Budućnost Krušik 2014 8 5 2 1 17
3 Šapine 8 5 1 2 16
4 Smederevo 1924 8 4 1 3 13
5 Sloga (P) 8 3 4 1 13
6 Mokra Gora 8 3 3 2 12
7 Polet (LJ) 8 3 2 3 11
8 Loznica 8 3 2 3 11
9 Karađorđe (T) 8 3 1 4 10
10 Jedinstvo Putevi 8 3 1 4 10
11 Mihajlovac 1934 8 1 6 1 9
12 FAP 8 3 0 5 9
13 Zlatibor (Č) 8 2 2 4 8
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Jošanica 8 0 6 2 6
15 Železničar 8 1 3 4 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 8 1 1 6 4

9.kolo
Sledeće kolo
08/09.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
09.10.2016 14:30
Mihajlovac 1934
1 : 1
Smederevo 1924
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
08.10.2016 14:30
Radnički 1923
1 : 0
Polet (LJ)
Šapine
Šapine
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
08.10.2016 14:30
Šapine
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
09.10.2016 14:30
Železničar
3 : 0
Zlatibor (Č)
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Loznica
Loznica
08.10.2016 14:30
Mokra Gora
0 : 1
Loznica
FAP
Priboj
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
08.10.2016 15:30
FAP
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
Požega
3 : 2
Karađorđe (T)
Topola
08.10.2016 14:30
Sloga (P)
3 : 2
Karađorđe (T)
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
08.10.2016 14:30
Šumadija 1903
0 : 1
Jošanica
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje