XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
15/16.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.10.2016 14:30 Smederevo 1924 2 : 1 Jošanica
15.10.2016 14:30 Karađorđe (T) 2 : 1 Šumadija 1903
16.10.2016 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Sloga (P)
15.10.2016 14:30 Loznica 0 : 0 FAP
15.10.2016 14:30 Zlatibor (Č) 2 : 1 Mokra Gora
15.10.2016 14:30 Budućnost Krušik 2014 4 : 1 Železničar
16.10.2016 14:30 Polet (LJ) 0 : 0 Šapine
16.10.2016 14:30 Mihajlovac 1934 3 : 2 Radnički 1923
16.10.2016 16:31 (Novica Pavlović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 10 6 3 1 21
2 Šapine 10 6 2 2 20
3 Budućnost Krušik 2014 10 6 2 2 20
4 Smederevo 1924 10 5 2 3 17
5 Sloga (P) 10 4 4 2 16
6 Loznica 10 4 3 3 15
7 Karađorđe (T) 10 4 1 5 13
8 Jedinstvo Putevi 10 4 1 5 13
9 Mihajlovac 1934 10 2 7 1 13
10 FAP 10 4 1 5 13
11 Polet (LJ) 10 3 3 4 12
12 Mokra Gora 10 3 3 4 12
13 Zlatibor (Č) 10 3 2 5 11
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Jošanica 10 1 6 3 9
15 Železničar 10 2 3 5 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 10 1 1 8 4
11.kolo
Sledeće kolo
22/23.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.10.2016 13:30 Radnički 1923 2 : 1 Smederevo 1924
22.10.2016 13:30 Šapine 4 : 1 Mihajlovac 1934
23.10.2016 13:30 Železničar 2 : 1 Polet (LJ)
22.10.2016 13:30 Mokra Gora 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
22.10.2016 13:30 FAP 1 : 1 Zlatibor (Č)
22.10.2016 13:30 Sloga (P) 2 : 1 Loznica
22.10.2016 13:30 Šumadija 1903 3 : 1 Jedinstvo Putevi
02.11.2016 13:30 Jošanica 1 : 1 Karađorđe (T)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Centar za edukaciju fudbalskih trenera FS Srbije i Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštavaju sve kandidate koji pohađaju edukaciju za trenersku UEFA/FSS “B” diplomu u organizaciji FS Beograda, da će se nastava na rezidencijalnim modulima u 2020. godini održati u prostoru SC FSB na Adi Ciganliji u sledećim terminima: Prva grupa: IV rezidencijalni modul 24-28. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 09-12. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 06-09. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 04-06. maj 2020. godine Druga grupa: III rezidencijalni modul 10-13. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) IV rezidencijalni modul 02-05. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 16-19. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 20-23. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 25-28. maj 2020. godine
Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštava sve trenere koji su obnovili svoje istekle licence na seminaru za obnovu trenerskih UEFA “A” i UEFA “B” licenci održanom u SC FSS u Staroj Pazovi 6. i 7. decembra 2019. godine da su nove licence stigle u FS Beograda (Deligradska 27/III). Obnovljene UEFA “A” i UEFA “B” licence mogu se podići u kancelariji Organizacije fudbalskih trenera FS Beograda svakog radnog dana od 09:00 - 15:00 časova.
Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da od 14. januara pa sve do petka 7. februara 2020. godine traje zimski prelazni rok za fudbalere i fudbalerke. Molimo klubove da se strogo pridržavaju Pravilnika o registraciji, statusu i transferu igrača FSS, kao i da vode računa o pravilnom popunjavanju odgovarajuće dokumentacije za registraciju igrača.
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu