XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
06/07.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.05.2017 16:30 Jošanica 0 : 1 Smederevo 1924
06.05.2017 16:30 Šumadija 1903 1 : 1 Karađorđe (T)
06.05.2017 16:30 Sloga (P) 5 : 3 Jedinstvo Putevi
06.05.2017 16:30 FAP 3 : 3 Loznica
09.05.2017 16:30 Mokra Gora 0 : 1 Zlatibor (Č)
07.05.2017 16:30 Železničar 4 : 3 Budućnost Krušik 2014
06.05.2017 16:30 Šapine 1 : 2 Polet (LJ)
06.05.2017 16:30 Radnički 1923 4 : 0 Mihajlovac 1934
09.05.2017 18:18 (Moskva)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 25 14 9 2 51
2 Sloga (P) 25 15 4 6 49
3 Budućnost Krušik 2014 25 14 6 5 48
4 Šapine 25 12 6 7 42
5 Zlatibor (Č) 25 9 10 6 37
6 Šumadija 1903 25 10 4 11 34
7 Smederevo 1924 25 10 3 12 33
8 Jedinstvo Putevi 25 8 6 11 30
9 Karađorđe (T) 25 7 9 9 30
10 FAP 25 7 9 9 30
11 Mihajlovac 1934 25 7 9 9 30
12 Mokra Gora 25 8 5 12 29
13 Polet (LJ) 25 8 5 12 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Jošanica 25 5 11 9 26
15 Loznica 25 7 4 14 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Železničar 25 7 4 14 25
26.kolo
Sledeće kolo
13/14.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.05.2017 16:30 Smederevo 1924 0 : 0 Radnički 1923
14.05.2017 16:30 Mihajlovac 1934 1 : 3 Šapine
14.05.2017 11:00 Polet (LJ) 1 : 1 Železničar
13.05.2017 16:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Mokra Gora
14.05.2017 16:30 Zlatibor (Č) 0 : 0 FAP
13.05.2017 16:30 Loznica 3 : 2 Sloga (P)
14.05.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 2 Šumadija 1903
13.05.2017 16:30 Karađorđe (T) 2 : 0 Jošanica

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Centar za edukaciju fudbalskih trenera FS Srbije i Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštavaju sve kandidate koji pohađaju edukaciju za trenersku UEFA/FSS “B” diplomu u organizaciji FS Beograda, da će se nastava na rezidencijalnim modulima u 2020. godini održati u prostoru SC FSB na Adi Ciganliji u sledećim terminima: Prva grupa: IV rezidencijalni modul 24-28. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 09-12. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 06-09. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 04-06. maj 2020. godine Druga grupa: III rezidencijalni modul 10-13. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) IV rezidencijalni modul 02-05. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 16-19. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 20-23. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 25-28. maj 2020. godine
Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštava sve trenere koji su obnovili svoje istekle licence na seminaru za obnovu trenerskih UEFA “A” i UEFA “B” licenci održanom u SC FSS u Staroj Pazovi 6. i 7. decembra 2019. godine da su nove licence stigle u FS Beograda (Deligradska 27/III). Obnovljene UEFA “A” i UEFA “B” licence mogu se podići u kancelariji Organizacije fudbalskih trenera FS Beograda svakog radnog dana od 09:00 - 15:00 časova.
Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da od 14. januara pa sve do petka 7. februara 2020. godine traje zimski prelazni rok za fudbalere i fudbalerke. Molimo klubove da se strogo pridržavaju Pravilnika o registraciji, statusu i transferu igrača FSS, kao i da vode računa o pravilnom popunjavanju odgovarajuće dokumentacije za registraciju igrača.
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu