XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
13/14.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.05.2017 16:30 Smederevo 1924 0 : 0 Radnički 1923
14.05.2017 16:30 Mihajlovac 1934 1 : 3 Šapine
14.05.2017 11:00 Polet (LJ) 1 : 1 Železničar
13.05.2017 16:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Mokra Gora
14.05.2017 16:30 Zlatibor (Č) 0 : 0 FAP
13.05.2017 16:30 Loznica 3 : 2 Sloga (P)
14.05.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 2 Šumadija 1903
13.05.2017 16:30 Karađorđe (T) 2 : 0 Jošanica
14.05.2017 19:00 (Novica Pavlović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 26 14 10 2 52
2 Budućnost Krušik 2014 26 15 6 5 51
3 Sloga (P) 26 15 4 7 49
4 Šapine 26 13 6 7 45
5 Zlatibor (Č) 26 9 11 6 38
6 Šumadija 1903 26 11 4 11 37
7 Smederevo 1924 26 10 4 12 34
8 Karađorđe (T) 26 8 9 9 33
9 FAP 26 7 10 9 31
10 Jedinstvo Putevi 26 8 6 12 30
11 Polet (LJ) 26 8 6 12 30
12 Mihajlovac 1934 26 7 9 10 30
13 Mokra Gora 26 8 5 13 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Loznica 26 8 4 14 28
15 Jošanica 26 5 11 10 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Železničar 26 7 5 14 26
27.kolo
Sledeće kolo
17.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.05.2017 16:30 Karađorđe (T) 0 : 1 Smederevo 1924
18.05.2017 16:30 Jošanica 1 : 1 Jedinstvo Putevi
17.05.2017 16:30 Šumadija 1903 1 : 1 Loznica
17.05.2017 16:30 Sloga (P) 3 : 1 Zlatibor (Č)
17.05.2017 16:30 FAP 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
17.05.2017 16:30 Mokra Gora 1 : 3 Polet (LJ)
17.05.2017 16:30 Železničar 3 : 1 Mihajlovac 1934
17.05.2017 16:30 Šapine 0 : 1 Radnički 1923

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Centar za edukaciju fudbalskih trenera FS Srbije i Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštavaju sve kandidate koji pohađaju edukaciju za trenersku UEFA/FSS “B” diplomu u organizaciji FS Beograda, da će se nastava na rezidencijalnim modulima u 2020. godini održati u prostoru SC FSB na Adi Ciganliji u sledećim terminima: Prva grupa: IV rezidencijalni modul 24-28. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 09-12. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 06-09. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 04-06. maj 2020. godine Druga grupa: III rezidencijalni modul 10-13. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) IV rezidencijalni modul 02-05. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 16-19. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 20-23. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 25-28. maj 2020. godine
Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštava sve trenere koji su obnovili svoje istekle licence na seminaru za obnovu trenerskih UEFA “A” i UEFA “B” licenci održanom u SC FSS u Staroj Pazovi 6. i 7. decembra 2019. godine da su nove licence stigle u FS Beograda (Deligradska 27/III). Obnovljene UEFA “A” i UEFA “B” licence mogu se podići u kancelariji Organizacije fudbalskih trenera FS Beograda svakog radnog dana od 09:00 - 15:00 časova.
Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da od 14. januara pa sve do petka 7. februara 2020. godine traje zimski prelazni rok za fudbalere i fudbalerke. Molimo klubove da se strogo pridržavaju Pravilnika o registraciji, statusu i transferu igrača FSS, kao i da vode računa o pravilnom popunjavanju odgovarajuće dokumentacije za registraciju igrača.
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu