XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
27.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloboda
Užice
0 : 2
Inđija
Inđija
27.03.2019 18:00
Sloboda
0 : 2
Inđija
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Borac
Čačak
27.03.2019 15:00
Teleoptik
3 : 1
Borac
Trajal
Kruševac
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
27.03.2019 15:00
Trajal
2 : 0
Radnički 1923
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
27.03.2019 15:00
Bečej 1918
3 : 0
Novi Pazar
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Bežanija
Beograd
27.03.2019 15:00
TSC
4 : 1
Bežanija
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
27.03.2019 15:00
OFK Žarkovo
0 : 0
Budućnost
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Sinđelić
Beograd
27.03.2019 17:00
Metalac
1 : 0
Sinđelić
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
27.03.2019 15:00
Javor Matis
2 : 1
Zlatibor
27.03.2019 19:50 (H.D.Vujanović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) TSC 29 19 8 2 65
2 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 29 19 5 5 62
3 Doigravanje (Play Off) Inđija 29 17 5 7 56
4 Doigravanje (Play Off) Metalac 29 13 9 7 48
5 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 29 14 6 9 48
6 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 29 15 2 12 47
7 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 29 11 11 7 44
8 Doigravanje (Play Off) Bežanija 29 13 3 13 42
9 Play Out Trajal 29 12 5 12 41
10 Play Out OFK Žarkovo 29 10 8 11 38
11 Play Out Bečej 1918 29 10 6 13 36
12 Play Out Budućnost 29 8 9 12 33
13 Play Out Teleoptik 29 6 8 15 26
14 Play Out Borac 29 6 7 16 25
15 Play Out Sloboda 29 4 6 19 18
16 Play Out Novi Pazar 29 2 8 19 14

30.kolo
Sledeće kolo
30/31.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Inđija
Inđija
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
01.04.2019 16:00
Inđija
1 : 1
Javor Matis
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
31.03.2019 16:00
Zlatibor
1 : 0
Metalac
Sinđelić
Beograd
1 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
31.03.2019 16:00
Sinđelić
1 : 3
OFK Žarkovo
Budućnost
Dobanovci
0 : 3
TSC
Bačka Topola
31.03.2019 16:00
Budućnost
0 : 3
TSC
Bežanija
Beograd
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
31.03.2019 16:00
Bežanija
1 : 0
Bečej 1918
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Trajal
Kruševac
31.03.2019 16:00
Novi Pazar
1 : 0
Trajal
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Teleoptik
Zemun
31.03.2019 16:00
Radnički 1923
2 : 2
Teleoptik
Borac
Čačak
0 : 1
Sloboda
Užice
31.03.2019 16:00
Borac
0 : 1
Sloboda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 14 korisnika
Takmičenje prati 249 korisnika
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja6 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Miljan90 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 14 korisnika su tipovali utakmicu
mpcz i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
velikomucenik i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
nemanja1234 i još 16 korisnika su tipovali utakmicu