XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
17/18.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.11.2018 11:00 SFS Borac : Jagodina Tabane
18.11.2018 13:00 Temnić 1924 : Rtanj
18.11.2018 13:00 Dunav : Trstenik PPT
18.11.2018 13:00 Moravac Orion : OFK Sinđelić
18.11.2018 13:00 Radnički (P) : Radan
18.11.2018 13:00 Budućnost : Jedinstvo (B)
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (P) : Radnički (S)
18.11.2018 13:00 Pukovac : Car Konstantin
18.11.2018 13:00 GFK Dubočica : Zaplanjac
14.11.2018 16:36 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Temnić 1924 15 12 2 1 38
2 Radnički (P) 15 10 3 2 33
3 Moravac Orion 15 9 3 3 30
4 Car Konstantin 15 8 3 4 27
5 Budućnost 15 8 3 4 27
6 Zaplanjac 15 7 6 2 27
7 Jagodina Tabane 15 7 5 3 26
8 Jedinstvo (B) 15 8 1 6 25
9 OFK Sinđelić 15 6 3 6 21
10 Trstenik PPT 15 5 6 4 21
11 Dunav 15 6 1 8 19
12 SFS Borac 15 5 3 7 18
13 Rtanj 15 5 2 8 17
14 GFK Dubočica 15 5 1 9 16
15 Radnički (S) 15 3 3 9 12
16 Pukovac 15 2 3 10 9
17 Jedinstvo (P) 15 2 2 11 8
18 Radan 15 1 2 12 5
17.kolo
Sledeće kolo
24/25.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.11.2018 13:00 Zaplanjac : SFS Borac
25.11.2018 11:00 Car Konstantin : GFK Dubočica
24.11.2018 13:00 Radnički (S) : Pukovac
24.11.2018 13:00 Jedinstvo (B) : Jedinstvo (P)
25.11.2018 13:00 Radan : Budućnost
24.11.2018 13:00 OFK Sinđelić : Radnički (P)
24.11.2018 13:00 Trstenik PPT : Moravac Orion
24.11.2018 13:00 Rtanj : Dunav
24.11.2018 13:00 Jagodina Tabane : Temnić 1924

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 75 korisnika
Rudar 2001 u srcu!!!
nikolarajcic i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
nekoizmase2 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nekoizmase2 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu