XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
23/24.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.10.2021 13:30 GFK Jagodina 2 : 0 Meševo
24.10.2021 13:30 Rembas 1 : 0 Dinamo
24.10.2021 13:30 Timočanin 1 : 0 GFK Dubočica
23.10.2021 13:30 Jedinstvo (P) 1 : 1 Budućnost (P)
24.10.2021 13:30 OFK Brzi Brod 0 : 1 Pčinja
24.10.2021 13:30 Vlasina 0 : 0 Trayal
23.10.2021 13:30 Sloga (L) 1 : 3 Radnički (S)
24.10.2021 13:30 Radnički (P) 3 : 0 Hajduk Veljko
24.10.2021 15:29 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Trayal 11 7 4 0 25
2 Budućnost (P) 11 7 3 1 24
3 Radnički (S) 11 7 2 2 23
4 GFK Jagodina 11 5 4 2 19
5 Timočanin 11 6 1 4 19
6 Radnički (P) 11 5 3 3 18
7 Jedinstvo (P) 11 5 3 3 18
8 Vlasina 11 5 2 4 17
9 GFK Dubočica 11 4 4 3 16
10 OFK Brzi Brod 11 3 3 5 12
11 Meševo 11 3 2 6 11
12 Rembas 11 3 1 7 10
13 Hajduk Veljko 11 2 2 7 8
14 Dinamo (-7) 11 4 2 5 7
15 Pčinja 11 1 4 6 7
16 Sloga (L) 11 0 2 9 2

12.kolo
Sledeće kolo
30/31.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.10.2021 13:30 Meševo : Hajduk Veljko
31.10.2021 11:00 Radnički (S) : Radnički (P)
30.10.2021 13:30 Trayal : Sloga (L)
30.10.2021 13:30 Pčinja : Vlasina
31.10.2021 13:30 Budućnost (P) : OFK Brzi Brod
30.10.2021 13:30 GFK Dubočica : Jedinstvo (P)
30.10.2021 13:30 Dinamo : Timočanin
30.10.2021 13:30 GFK Jagodina : Rembas
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 23 korisnika
Takmičenje prati 151 korisnika
Cvetkovic i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
laki05 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
NesaNikolic i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Zoki66 i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
Kalyngason i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
bokan i još 20 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu