XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
26.10.2019 14:00
OFK Topličanin
1 : 0
Moravac Orion
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 1
Dunav
Prahovo
26.10.2019 14:00
GFK Jagodina
2 : 1
Dunav
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 1
Radan
Lebane
26.10.2019 14:00
GFK Dubočica
1 : 1
Radan
Budućnost
Popovac
4 : 0
Car Konstantin
Niš
27.10.2019 14:00
Budućnost
4 : 0
Car Konstantin
Rembas
Resavica
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
27.10.2019 14:00
Rembas
1 : 1
SFS Borac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Jedinstvo
Bošnjace
26.10.2019 14:00
Trstenik PPT
0 : 1
Jedinstvo
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
26.10.2019 14:00
OFK Sinđelić
2 : 1
Vlasina
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Temnić 1924
Varvarin
27.10.2019 14:00
Timočanin
3 : 1
Temnić 1924
27.10.2019 15:58 (Slavoljub Blagojević)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 GFK Jagodina 11 9 1 1 28
2 OFK Sinđelić 11 8 1 2 25
3 Budućnost 11 6 4 1 22
4 Vlasina 11 6 3 2 21
5 OFK Topličanin 11 6 2 3 20
6 SFS Borac 11 5 4 2 19
7 Timočanin 11 4 4 3 16
8 Radan 11 5 1 5 16
9 Dunav 11 4 3 4 15
10 Moravac Orion 11 4 2 5 14
11 Rembas 11 3 3 5 12
12 GFK Dubočica (-3) 11 4 2 5 11
13 Car Konstantin 11 3 2 6 11
14 Jedinstvo 11 2 1 8 7
15 Trstenik PPT 11 1 1 9 4
16 Temnić 1924 11 1 0 10 3

12.kolo
Sledeće kolo
02/03.11.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
5 : 0
Temnić 1924
Varvarin
02.11.2019 13:30
Moravac Orion
5 : 0
Temnić 1924
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
03.11.2019 13:30
Vlasina
0 : 0
Timočanin
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
02.11.2019 13:30
Jedinstvo
2 : 1
OFK Sinđelić
SFS Borac
Paraćin
6 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
03.11.2019 11:00
SFS Borac
6 : 0
Trstenik PPT
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Rembas
Resavica
03.11.2019 11:00
Car Konstantin
1 : 0
Rembas
Radan
Lebane
0 : 0
Budućnost
Popovac
03.11.2019 13:30
Radan
0 : 0
Budućnost
Dunav
Prahovo
2 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
02.11.2019 13:30
Dunav
2 : 2
GFK Dubočica
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
02.11.2019 13:30
OFK Topličanin
1 : 1
GFK Jagodina
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 25 korisnika
Takmičenje prati 163 korisnika
nikolarajcic i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic98 i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Boki79 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kuravelja i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Denis3727 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miško Perić i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
aadmilutinovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu