XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
31.08/01.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
01.09.2019 11:00
SFS Borac
3 : 0
Moravac Orion
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Jedinstvo
Bošnjace
01.09.2019 11:00
Car Konstantin
3 : 1
Jedinstvo
Radan
Lebane
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
01.09.2019 16:30
Radan
1 : 2
Vlasina
Dunav
Prahovo
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin
31.08.2019 16:30
Dunav
2 : 0
Temnić 1924
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
31.08.2019 16:30
OFK Topličanin
0 : 1
Timočanin
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 1
OFK Sinđelić
Niš
31.08.2019 16:30
GFK Jagodina
3 : 1
OFK Sinđelić
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
31.08.2019 16:30
GFK Dubočica
4 : 0
Trstenik PPT
Budućnost
Popovac
3 : 0
Rembas
Resavica
01.09.2019 16:30
Budućnost
3 : 0
Rembas
01.09.2019 18:39 (Slavoljub Blagojević)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Vlasina 3 3 0 0 9
2 GFK Jagodina 3 3 0 0 9
3 Dunav 3 2 1 0 7
4 Budućnost 3 2 0 1 6
5 Car Konstantin 3 2 0 1 6
6 Moravac Orion 3 2 0 1 6
7 SFS Borac 3 1 1 1 4
8 Timočanin 3 1 1 1 4
9 GFK Dubočica (-3) 3 2 0 1 3
10 OFK Topličanin 3 1 0 2 3
11 Temnić 1924 3 1 0 2 3
12 Radan 3 1 0 2 3
13 OFK Sinđelić 3 1 0 2 3
14 Jedinstvo 3 0 1 2 1
15 Rembas 3 0 0 3 0
16 Trstenik PPT 3 0 0 3 0

4.kolo
Sledeće kolo
07/08.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Rembas
Resavica
07.09.2019 16:00
Moravac Orion
1 : 1
Rembas
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 2
Budućnost
Popovac
07.09.2019 16:00
Trstenik PPT
0 : 2
Budućnost
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
07.09.2019 16:00
OFK Sinđelić
1 : 0
GFK Dubočica
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
08.09.2019 16:00
Timočanin
2 : 1
GFK Jagodina
Temnić 1924
Varvarin
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
08.09.2019 16:00
Temnić 1924
1 : 2
OFK Topličanin
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Dunav
Prahovo
08.09.2019 16:00
Vlasina
1 : 0
Dunav
Jedinstvo
Bošnjace
1 : 3
Radan
Lebane
07.09.2019 16:00
Jedinstvo
1 : 3
Radan
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Car Konstantin
Niš
08.09.2019 11:00
SFS Borac
2 : 1
Car Konstantin
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 25 korisnika
Takmičenje prati 162 korisnika
nikolarajcic i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic98 i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Boki79 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kuravelja i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Denis3727 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miško Perić i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
aadmilutinovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu