XS
SM
MD
LG
4.kolo
Rezultati
07/08.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Rembas
Resavica
07.09.2019 16:00
Moravac Orion
1 : 1
Rembas
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 2
Budućnost
Popovac
07.09.2019 16:00
Trstenik PPT
0 : 2
Budućnost
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
07.09.2019 16:00
OFK Sinđelić
1 : 0
GFK Dubočica
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
08.09.2019 16:00
Timočanin
2 : 1
GFK Jagodina
Temnić 1924
Varvarin
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
08.09.2019 16:00
Temnić 1924
1 : 2
OFK Topličanin
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Dunav
Prahovo
08.09.2019 16:00
Vlasina
1 : 0
Dunav
Jedinstvo
Bošnjace
1 : 3
Radan
Lebane
07.09.2019 16:00
Jedinstvo
1 : 3
Radan
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Car Konstantin
Niš
08.09.2019 11:00
SFS Borac
2 : 1
Car Konstantin
08.09.2019 18:00 (Miško Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Vlasina 4 4 0 0 12
2 Budućnost 4 3 0 1 9
3 GFK Jagodina 4 3 0 1 9
4 Dunav 4 2 1 1 7
5 SFS Borac 4 2 1 1 7
6 Timočanin 4 2 1 1 7
7 Moravac Orion 4 2 1 1 7
8 OFK Topličanin 4 2 0 2 6
9 Radan 4 2 0 2 6
10 Car Konstantin 4 2 0 2 6
11 OFK Sinđelić 4 2 0 2 6
12 GFK Dubočica (-3) 4 2 0 2 3
13 Temnić 1924 4 1 0 3 3
14 Jedinstvo 4 0 1 3 1
15 Rembas 4 0 1 3 1
16 Trstenik PPT 4 0 0 4 0

5.kolo
Sledeće kolo
14/15.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Car Konstantin
Niš
2 : 3
Moravac Orion
Mrštane
15.09.2019 11:00
Car Konstantin
2 : 3
Moravac Orion
Radan
Lebane
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
15.09.2019 16:00
Radan
2 : 0
SFS Borac
Dunav
Prahovo
1 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
14.09.2019 16:00
Dunav
1 : 0
Jedinstvo
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
Vlasina
Vlasotince
14.09.2019 16:00
OFK Topličanin
2 : 2
Vlasina
GFK Jagodina
Jagodina
6 : 0
Temnić 1924
Varvarin
14.09.2019 16:00
GFK Jagodina
6 : 0
Temnić 1924
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
14.09.2019 16:00
GFK Dubočica
1 : 0
Timočanin
Budućnost
Popovac
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
15.09.2019 16:00
Budućnost
0 : 0
OFK Sinđelić
Rembas
Resavica
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
15.09.2019 16:00
Rembas
3 : 0
Trstenik PPT
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 25 korisnika
Takmičenje prati 162 korisnika
nikolarajcic i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic98 i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Boki79 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kuravelja i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Denis3727 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miško Perić i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
aadmilutinovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu